COSMOTE TV: Τα έθιμα και οι παραδοσιακές γιορτές στο ντοκιμαντέρ «Ο τόπος μου γιορτάζει»

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

COSMOTE TV: Τα έθιμα και οι παραδοσιακές γιορτές της Ελλάδας στη νέα σειρά ντοκιμαντέρ «Ο τόπος μου γιορτάζει»

Εντυπωσιακά έθιμα της Ελλάδας και παραδοσιακές γιορτές από κάθε άκρη της χώρας, που έχουν τις ρίζες τους βαθιά πίσω στον χρόνο,παρουσιάζει η νέα σειρά ντοκιμαντέρ 14 επεισοδίων, «Ο τόπος μου γιορτάζει»,σε παραγωγή COSMOTETV. Η εκπομπή ταξιδεύει στο Λουτράκι Αλμωπίας, την Κοζάνη, τη Νάουσα, την Χίο, την Σκύρο, την Νάξο,τα Ιωάννινα,τον... The post COSMOTE TV: Τα έθιμα και οι παραδοσιακές γιορτές της Ελλάδας στη νέα σειρά ντοκιμαντέρ «Ο τόπος μου γιορτάζει» appeared first on CrashOnline.gr | Η Online έκδοση του περιοδικού CRASH!.

Διαβάστε το στο crashonline.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Παραπολιτικά

Νέος ισχυρισμός Ιράν: Δολιοφθορά - Τα drones που επιτέθηκαν στο Ισφαχάν εκτοξεύτηκαν από το εσωτερικό της χώρας

Πειραιάς: Παρανομίες στο σπίτι του τρόμου - Αδήλωτοι εργαζόμενοι και ανύπαρκτα μέτρα ασφαλείας στο κτίριο όπου γράφτηκε η τραγωδία με τον αστυνομικό

Πύραυλοι του Ισραήλ έπληξαν εγκαταστάσεις στο Ιράν, λένε οι Αμερικανοί

Μεντιλίμπαρ: "Εδώ που φτάσαμε, θέλουμε να πάμε στον τελικό"

Ολυμπιακός: Η φοβερή έμπνευση της Marca με τον... δαφνοστεφανωμένο Μεντιλίμπαρ!

Μεγάλη δημοσκοπική έρευνα της ΔιαΝΕΟσις - Τι πιστεύουν οι Έλληνες για τους θεσμούς και τις δομές