Τζούλι Μασίνο: Δεν μου έχει γίνει πρόταση για το J2US, μπορεί να μην τους αρέσω σαν χαρακτήρας

13:30 - 11/01/2023

«Άκουσα ότι θα γίνει το Fame Story, θέλω τη Ναταλία για παρουσιάστρια», λέει η Τζούλι Μασίνο. Στο «Breakfast@Star» έδωσε συνέντευξη η Τζούλι Μασίνο. Η γνωστή καθηγήτρια φωνητικής και τραγουδίστρια άνοιξε το σπίτι της και μαγείρεψε μαζί με τον Κωνσταντίνο Μίχο, ενώ μίλησε για τη ζωή της, την ενδεχόμενη τηλεοπτική της επιστροφή αλλά και τους καλλιτέχνες ... Περισσότερα To άρθρο Τζούλι Μασίνο: Δεν μου έχει γίνει πρόταση για το J2US, μπορεί να μην τους αρέσω σαν χαρακτήρας δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsit
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Η Κολονία ενδέχεται να κάνει πρόταση για τον Κεσχρίντα του Ατρόμητου»

Η Κολονία φαίνεται πως εξετάζει την περίπτωση του Κεσχρίντα, ενώ στη Γερμανία μετέδωσαν πως ο Ατρόμητος θα έλεγε το «ναι» σε ενδεχόμενη παραχώρησή του έναντι 800.000 ευρώ.

Διαβάστε το στο Gazzetta
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsit

Καιρός σήμερα: Ισχυρές βροχές σε Κεντρική και Ανατολικό Αιγαίο

Σε κλοιό κακοκαιρίας η χώρα - Οι περιοχές σε «κόκκινο» συναγερμό και πώς θα εξελιχθεί το φαινόμενο

Μπασκόνια – Βίρτους 89-77: Ο Χάουαρντ οδήγησε τους Βάσκους στα πλέι οφ της Euroleague και στη Ρεάλ Μαδρίτης

Περιστέρι – Βασίλης Σπανούλης: Περήφανος για τους παίκτες μου, πάμε να κάνουμε το παιχνίδι μας στο Final Four

Ομόφυλα ζευγάρια: Τελέστηκε ο πρώτος γάμος στο Λουτράκι – Ο τρίτος πανελλαδικά

70 παγκοσμίου κλάσης επαγγελματίες οινοχόοι στους αμπελώνες της Σαντορίνης