Νίκη Κάρτσωνα: Όταν με βλέπει ο κόσμος σήμερα με ρωτάει γιατί έφυγα από την τηλεόραση

20:40 - 27/01/2023

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» του Mega παραχώρησε η Νίκη Κάρτσωνα το μεσημέρι της Παρασκευής (27/01). Το μοντέλο και παρουσιάστρια μίλησε για την οικογένειά της, τον χαμό του πατέρα της αλλά και την τηλεοπτική της απουσία. «Το επιχειρείν δεν είναι καθόλου εύκολο ειδικά στις μέρες. Είμαι μάνα, σύζυγος και επιχειρηματίας. Αυτή είναι η σωστή σειρά. Με τον σύζυγό μου είμαστε μαζί από το 1995 με τα πάνω και τα κάτω μας» τόνισε στην κάμερα η Νίκη Κάρτσωνα. Η Νίκη Κάρτσωνα αναφέρθηκε στο θάνατο του πατέρα της το 2019. «Όταν έχασα τον πατέρα μου ήταν μία πολύ δύσκολη στιγμή. Όλοι οι άνθρωποι έχουν βιώσει μία απώλεια, μπορούν να καταλάβουν αυτό που λέω. Ήταν ο πρώτος από την οικογένε

Διαβάστε Περισσότερα στο Newsbeast.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Νίκη Κάρτσωνα: «Όταν με βλέπει ο κόσμος με ρωτάει γιατί έφυγα από την τηλεόραση»

Η Νίκη Κάρτσωνα αναφέρθηκε στην οικογένειά της, στα επαγγελματικά της αλλά και στην απώλεια του πατέρα της.Περισσότερα...

Διαβάστε το στο NewsBomb

Νίκη Κάρτσωνα: «Ο κόσμος ακόμη με ρωτάει γιατί σταμάτησα την τηλεόραση»

Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» του Mega παραχώρησε η Νίκη Κάρτσωνα το μεσημέρι της Παρασκευής (27/01). Το μοντέλο και παρουσιάστρια μίλησε για την οικογένειά της, τον χαμό του πατέρα της αλλά και την τηλεοπτική της απουσία.Συνέντευξη στην κάμερα της εκπομπής «Ελένη» του Mega παραχώρησε η Νίκη Κάρτσωνα το μεσημέρι της Παρασκευής (27/01). Το μοντέλο και παρουσιάστρια μίλησε για την οικογένειά της, τον χαμό του πατέρα της αλλά και την τηλεοπτική της απουσία.«Το επιχειρείν δεν είναι καθόλου εύκολο ειδικά στις μέρες. Είμαι μάνα, σύζυγος και επιχειρηματίας. Αυτή είναι η σωστή σειρά. […]

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Newsbeast.gr

Dj Valentino για Ελένη Μενεγάκη: «Όταν βάζεις νερό στο κρασί σου, γίνεται νερόκρασο και δεν πετυχαίνει»

Ο Γιώργος Λιάγκας διέψευσε το ρεπορτάζ της Κατερίνας Καινούργιου – «Έπρεπε να κάνει ghosting» λέει ο Ετεοκλής Παύλου

Νέα ανάρτηση Καλλιάνου: Άδωνι, δεν τα βάζω μαζί σου – Όσο ο πατέρας μου έσβηνε, έψαχναν να βρουν αν πληροί τα κριτήρια για ΜΕΘ

Αυτό το βίντεο «έκαψε» τους «εγκεφάλους» στη δολοφονία Λυγγερίδη – Ντυμένοι Άγιοι Βασίληδες έδωσαν το πρόσταγμα για επίθεση

Η Ματίνα Παγώνη απαντά στον Γιάννη Καλλιάνο: «Υπάρχουν κριτήρια, για να μπει στη ΜΕΘ και να διασωληνωθεί ένας ασθενής»

Stoiximan Super League: Φαβορί για το πρωτάθλημα η ΑΕΚ – Βαθμολογία και πρόγραμμα