Ζήση: «Στην κηδεία μου θα φοράω φουσκωτό γκράντε φόρεμα, θα είναι μεγάλη η κάσα»

14:38 - 07/02/2023

Στη στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» της εκπομπής “Breakfast@star” και τη Φωτεινή Ψυχίδου μίλησε η Ιλάειρα Ζήση. Όπως ήταν αναμενόμενο, τα όσα συζήτησαν ήταν λίγο…μακάβρια. Στη στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» της εκπομπής “Breakfast@star” και τη Φωτεινή Ψυχίδου μίλησε η Ιλάειρα Ζήση. Όπως ήταν αναμενόμενο, τα όσα συζήτησαν ήταν λίγο…μακάβρια. «Η κορυφαία στιγμή της ζωής μου ήταν όταν παντρεύτηκα τον Μαυρίκιο. Μας άγγιξε θεϊκό χέρι, ήταν γραφτό να είμαστε μαζί. Αν οργανώσει την κηδεία μου ο Μαυρίκιος, όλοι θα φοράνε […]

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιλάειρα Ζήση: «Στην κηδεία μου θα φοράω φουσκωτό grande φόρεμα, θα είναι μεγάλη η κάσα»

Η Ιλάειρα Ζήση μίλησε στην στήλη «Τι ψυχή(δου) θα παραδώσεις» της εκπομπής «Breakfast@star» και στη Φωτεινή To άρθρο Ιλάειρα Ζήση: «Στην κηδεία μου θα φοράω φουσκωτό grande φόρεμα, θα είναι μεγάλη η κάσα» δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε το στο tlife.gr

Ιλάειρα Ζήση: "Στην κηδεία μου θα φοράω φουσκωτό γκράντε φόρεμα, θα είναι μεγάλη η κάσα"

"Με τον Μαυρίκιο μας άγγιξε θεϊκό χέρι, ήταν γραφτό να είμαστε μαζί"

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Αφρικανική σκόνη: Σε «πορτοκαλί πολιορκία» η χώρα – Πότε υποχωρεί, πού θα βρέξει

Κωνσταντάρας: «Τώρα το θυμήθηκε η Σταματίνα ότι ο Παπανώτας ήταν προσβλητικός;»

Χουάνκαρ: «Θα “πεθάνουμε” στο γήπεδο για τους τρεις βαθμούς κόντρα στην ΑΕΚ»

Γιώργος Λιάγκας: «Ακούω ότι θα κάνει πρόταση ο Acun στην Μενεγάκη, δεν ντρέπονται αυτοί που τα γράφουν;»

Κωνσταντίνος Μπογδάνος-Σκληρή απάντηση στον Άγγελο Βουράκη για την απόλυση από τον ΣΚΑΪ: «Υπερασπίζεται τον στάβλο του»

Δημήτρης Πανόπουλος: «Ο Δημήτρης Παπανώτας έχει στηρίξει το MeToo αλλά η δήλωσή του ήταν προβληματική»