Τηλεφωνική επικοινωνία Μητσοτάκη με τον πρόεδρο της UEFA

13:26 - 30/03/2023

«Θέλουμε όλα, προφανώς και η διαιτησία, να κυλήσσουν με διαφάνεια τις επόμενες αγωνιστικές» είπε ο Γιάννης Οικονόμου

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θερμή χειραψία Μητσοτάκη με Σαμαρά

Τετ α τετ με θερμή χειραψία είχαν σήμερα ο πρωθυπουργός Κυριάκος Μητσοτάκης και ο πρώην πρωθυπουργός Αντώνης Σαμαράς, στα εγκαίνια στη Νέα Μάκρη του νέου Κέντρου Εκπαίδευσης Πυροσβεστικού Σώματος Ελλάδας - Ίδρυμα Σταύρος Νιάρχος. Λίγο πριν από την έναρξη της εκδήλωσης, ο Κυριάκος Μητσοτάκης και ο Αντώνης Σαμαράς, αφού αντάλλαξαν θερμή χειραψία και αρκετά χαμόγελα, Το άρθρο Θερμή χειραψία Μητσοτάκη με Σαμαρά εμφανίστηκε πρώτα στο Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

Τι λέει η Κυβέρνηση για την επικοινωνία Κ. Μητσοτάκη – προέδρου UEFA (vid)

Επικοινωνία Κ. Μητσοτάκη – προέδρου UEFA: Ο πρωθυπουργός ζήτησε τη συμβολή του για να έρθουν elite διαιτητές  Τηλεφωνική επικοινωνία με τον Αλεξάντερ Τσέφεριν είχε ο Κυριάκος Μητσοτάκης, θέτοντάς του ευθέως το θέμα με όσα συμβαίνουν στο ελληνικό ποδόσφαιρο. Πιο συγκεκριμένα, ο Έλληνας Πρωθυπουργός ζήτησε από τον πρόεδρο της UEFA να συμβάλλει προκειμένου να έρθουν elite […]

Διαβάστε το στο sportstonoto.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Μέση Ανατολή: Γιατί το Ιράν δεν έχει κανένα συμφέρον να διαρκέσει η κρίση με το Ισραήλ - Αναλυτές εξηγούν

Συγχαρητήρια της ΕΠΟ στον Ολυμπιακό: Η πρόκριση σας είναι μεγάλη επιτυχία για το ελληνικό ποδόσφαιρο

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε

Γερμανία: Το Βερολίνο διαψεύδει τη «διαμάχη» Μπέρμποκ - Νετανιάχου στην πρόσφατη συνάντησή τους

Δόμνα Μιχαηλίδου: Στηρίζουμε τις μη μισθωτές μητέρες – Αποκαταστήσαμε μία μεγάλη αδικία