Λάρισα: Παρέμβαση εισαγγελέα για το θάνατο του 5χρονου κοριτσιού

21:51 - 21/02/2020

Ο θάνατος του 5χρονου κοριτσιού στο νοσοκομείο της Λάρισας βύθισε στο πένθος την πόλη.  The post Λάρισα: Παρέμβαση εισαγγελέα για το θάνατο του 5χρονου κοριτσιού appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο thecaller.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Λάρισα: Παρέμβαση εισαγγελέα για τον θάνατο της 5χρονης

Σοκαρισμένη είναι η τοπική κοινωνία της Λάρισας, από τον θάνατο ενός 5χρονου κοριτσιού σε νοσοκομείο της πόλης. Σύμφωνα με πληροφορίες από την εφημερίδα Ελευθερία, ο θάνατος της 5χρονης Κατερίνας, το πρωί της Τετάρτης 19 Φεβρουαρίου, είχε ως αποτέλεσμα ο προϊστάμενος της Εισαγγελίας Πρωτοδικών Λάρισας, Απ. Τζαμαλής να διατάξει κατεπείγουσα προκαταρκτική εξέταση. Επίσης σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, σε εξέλιξη βρίσκεται η προανάκριση που διενεργεί το Αστυνομικό Τμήμα Λάρισας με την προϊσταμένη της Ιατροδικαστικής Υπηρεσίας Λάρισας, Ρουμπίνη Λεονταρή, μετά τη νεκροτομή, να αναμένει τα αποτελέσματα των εργαστηριακών εξετάσεων (ιολογικές, βακτηριδιακές κ.ά.) προκειμένου να φωτιστούν τα αίτια τ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thecaller.gr

Κολωνός: Ένταση έξω από τα δικαστήρια εν αναμονή της απόφασης για την υπόθεση της 12χρονης – Πέταξαν πέτρες στους κατηγορούμενους

Δημήτρης Κόκοτας: Πολύ κρίσιμα τα επόμενα 24ωρα – Υπέστη έμφραγμα, ανακοπή και ανατάχθηκε

Θοδωρής Αθερίδης: Μου αρέσει πάρα πολύ το Ζάρι της Μαρίνας Σάττι, σίγουρα θα είναι μέσα στην τριάδα

Χαρίτσης: Να παραιτηθεί ο Φλωρίδης – Ανεπίτρεπτη και αντιθεσμική η συμπεριφορά του

Ελένη Μενεγάκη: «Είμαι το καλύτερο αφεντικό, αλλά είμαι και το δυσκολότερο»

Πρώτη παρουσία του Ντάνι Αλβες στα δικαστήρια για να τηρήσει τους όρους αποφυλάκισης