Ηλιάνα Παπαγεωργίου για Snik: Είμαστε μια αντιφατική εικόνα αλλά εσωτερικά μοιάζουμε πολύ

01:24 - 09/03/2020

Τι απάντησε το μοντέλο για τις φήμες περί εγκυμοσύνης

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τη σχέση της με τον Snik: «Σίγουρα είναι μια αντιφατική εικόνα...»

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, με εξομολογητική διάθεση, παραχώρησε συνέντευξη στη Madame Figaro Μαρτίου και μίλησε στην Ανθή Μιμηγιάννη για όλους και όλα... The post Ηλιάνα Παπαγεωργίου για τη σχέση της με τον Snik: «Σίγουρα είναι μια αντιφατική εικόνα...» appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου για Snik: «Είμαστε μια αντιφατική εικόνα αλλά εσωτερικά μοιάζουμε πολύ»

Ο... βήχας και ο έρωτας δεν κρύβονται και κάτι τέτοιο ισχύει στην περίπτωση της Ηλιάνας Παπαγεωργίου και του Snik. Το μοντέλο και ο ράπερ βρίσκονται στα καλύτερά τους και δεν το κρύβουν. Μάλιστα πριν από λίγο καιρό φήμες ήθελαν την Ηλιάνα να περιμένει το παιδί του ράπερ. Η ίδια παρά τα δημοσίευμα αλλά και τα σχόλια που λάμβανε ποτέ δεν είχε απαντήσει. Αυτή τη φορά όμως αποκάλυψε σε γνωστό περιοδικό την αλήθεια πίσω από τη φαρδιά μπλούζα και τις φωτογραφίες. Είσαι ευτυχισμένη;«Είμαι. Νιώθω ολοκληρωμένη, είμαι χαρούμενη, είμαι καλά, είμαι ήρεμη. Δεν έχω νιώσει ποτέ τόσο…» Σε ενόχλησαν τα δημοσιεύματα περί εγκυμοσύνης;«Δεν είναι θέμα ενόχλησης. Είναι άβολο γιατί υπάρχουν γυναίκες που δεν μπορούν ν

Διαβάστε το στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Τουρισμός: Αύξηση 10% για Ελλάδα προβλέπει για φέτος ο CEO της TUI

Πύργος: Άγριο ξύλο ανάμεσα σε μαθήτριες Γυμνασίου - Οι αυτόπτες μάρτυρες τραβούσαν βίντεο

Κατώτατος μισθός: Σήμερα η ανακοίνωση της νέας αύξησης - Θα φτάσει στα 830 ευρώ

Ισημερινός: Ένας νεκρός και 4 τραυματίες στην εξέγερση σε φυλακή της Γουαγιακίλ - Δείτε βίντεο

Έκρηξη των κρουσμάτων δάγκειου πυρετού στη Λατινική Αμερική

Νιγηρία: Απελευθερώνονται 313 κατηγορούμενοι για συμμετοχή στην εξέγερση της Μπόκο Χαράμ