Γνωστός παρουσιαστής: Εγώ απιστούσα; Έτρωγα κέρατο

18:30 - 09/10/2019

Ο γνωστός παρουσιαστής βρέθηκε στην εκπομπή Ελένη το μεσημέρι της Τετάρτης και μεταξύ άλλων μίλησε για τον χωρισμό του. «Χώρισες», είπε μονολεκτικά η Ελένη, δίνοντας το σύνθημα. «Δεν είναι για να στεναχωριόμαστε, την αγαπώ πολύ, ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει.... «Έπεφτα στα πατώματα, μετά κέρατο… Έπεφτα

Διαβάστε Περισσότερα στο madata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Ουγγαρέζος: Εγώ απιστούσα; Έτρωγα κέρατο. Έχω φάει αρκετά

Για τον χωρισμό του από την Ιλένια Ουίλιαμς αλλά και για το παρελθόν του μίλησε ο Δημήτρης...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Γνωστός παρουσιαστής τράκαρε με τραμ (ΦΩΤΟ)

Σύμφωνα με αποκλειστικές πληροφορίες του eReportaz.gr πριν από λίγη ώρα ο Νίκος Κοκλώνης τράκαρε με τραμ (!) στην προσπάθειά του να κάνει παράνομη αναστροφή! Συνοδηγός στο πολυτελές αυτοκίνητο ήταν ένας φίλος του παρουσιαστή. Και οι δύο επιβαίνοντες είναι καλά στην υγεία τους. Το αυτοκίνητο του Νίκου Κοκλώνη έχει υποστεί μεγάλες ζημιές! πηγή: ereportaz.gr The post Γνωστός παρουσιαστής τράκαρε με τραμ (ΦΩΤΟ) appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr

«Εγώ απιστούσα; Έτρωγα κέρατο»!

Ο Δημήτρης Ουγγαρέζος βρέθηκε στην εκπομπή Ελένη το μεσημέρι της Τετάρτης και είχε να πει με την Ελένη Μενεγάκη πολλά. «Χώρισες», είπε μονολεκτικά η Ελένη, δίνοντας το σύνθημα. «Δεν είναι για να στεναχωριόμαστε, την αγαπώ πολύ την Ιλένια, ξέρω ότι κι εκείνη με αγαπάει, έχει μια εξαιρετική οικογένεια, απλά οι σχέσεις από ένα σημείο και […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ madata.gr

Κίκιλιας: 9 άτομα στα πασχαλινά τραπέζια μέσα - Έως 12 άτομα σε ανοιχτό χώρο. Τα μέτρα για τη Μεγάλη Εβδομάδα

Σeξ: Γιατί υπάρχει απώλεια επιθυμίας - Οι βασικοί λόγοι

Το μυστικό για να γυαλίσετε τα ασημικά σας βρίσκεται στο ψυγείο σας!

Παγώνη: Τέλος Ιουνίου θα έχουμε σχετική ανοσία. Το σχέδιο για το Πάσχα στο χωριό

Ο λόγος που συνήθως ξυπνάς πριν από το ξυπνητήρι

Αγγελική: Καταιγιστικές εξελίξεις - Η Αθηνά ετοιμάζει εκδίκηση για την Αγγελική!