Η Έλενα Χριστοπούλου έκανε το τεστ για τον κορωνοϊό

00:41 - 27/03/2020

"Για να δω πού βρίσκομαι και πού πατώ"

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ολονύκτια αγρυπνία στο Άγιο Όρος για τον Κορονοϊό

Ολονυκτία Αγρυπνία το βράδυ της Παρασκευής 27 Μαρτίου σε όλες τις  Ιερές Μονές και λιτανεία των ιερών λειψάνων, αποφάσισε η Ιερά Κοινότητα. Την  Παρασκευή , ενώνουμε τις προσευχές μας στην Ιερά Αγρυπνία που θα τελεστεί στο Άγιο Όρος, αφιερωμένη στην Παναγία και στον Άγιο Χαράλαμπο για την πανδημία του κορωνοϊού. Όλοι καλούμαστε να συνταχθούμε με […] The post Ολονύκτια αγρυπνία στο Άγιο Όρος για τον Κορονοϊό appeared first on NewSide.gr.

Διαβάστε το στο Newside.gr

Έλενα Χριστοπούλου : Θύελλα αντιδράσεων με το τεστ για τον κοροναϊό

Η Έλενα Χριστοπούλου με μια μακροσκελή ανάρτηση στο Instagram ενημέρωσε τους διαδικτυακούς της φίλους ότι έκανε το τεστ για τον κοροναϊό

Διαβάστε το στο in.gr

Η Έλενα Χριστοπούλου έκανε τεστ για τον κορονοϊό

Μετά από 13 ημέρες σε καραντίνα στο σπίτι της η Έλενα Χριστοπούλου βγήκε για έναν λόγο όπως αποκάλυψε...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Η Έλενα Χριστοπούλου έκανε τεστ για τον κορωνοϊό - Η ανάρτησή της στο Instagram

Η Έλενα Χριστοπούλου μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram αποκάλυψε πως έκανε το τεστ του κορονοϊού για προληπτικούς λόγους. "Έστειλα το sms μου για να βγω, έβαλα το τυρμπαν μου γιατί η ρίζα έχει φτάσει στα αυτιά και η μαξιλαρια πίσω στα μαλλιά από τον καναπέ έχει γίνει σαν την πλατεία Κολιάτσου.. Βάφτηκα λίγο γιατί το χρώμα στο πρόσωπο μου μετά από 13 ημέρες μέσα ..είναι λευκό σαν το έχεις πλύνει με εύρηκα. Έβαλα άρωμα .. σκέφτηκα 5 λεπτά τι να φορέσω .. δεν έχω παχύνει γιατί έβαλα ένα τζιν που μπήκε χωρίς να σκιστεί, πάλι καλά * πήρα και έναν καφέ απ έξω που μου φαίνεται νέκταρ .. πήγα να κάνω προληπτικά το τεστ για να δω που βρίσκομαι και που πατώ και πάλι μέσα στο σπίτι μου! Κα

Διαβάστε το στο thestival.gr

Ξάνθη: Φτιάχνουν μάσκες από 3D εκτυπωτές - Ασπίδα για τον κορωνοϊό

Την πιο σύγχρονη τεχνολογία χρησιμοποιούν εθελοντές στην Ξάνθη, στην προσπάθεια τους να συνδράμουν στις ανάγκες προστασίας ιατρικού και νοσηλευτικού προσωπικού στη μάχη απέναντι στον κορωνοϊό. Μια ομάδα εθελοντών, αποτελούμενη από ιδιώτες και επαγγελματίες που έχουν στην κατοχή τους 3D εκτυπωτές, έφτιαξαν μάσκες υπό τη μορφή ασπίδας προσώπου, για το προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου Ξάνθης. Πρόκειται για μια πολύ σημαντική πρωτοβουλία που στηρίζει τον αγώνα που καταβάλει το προσωπικό του Γενικού Νοσοκομείου της Ξάνθης, με την περιοχή να μετράει ήδη 10 κρούσματα κορωνοϊού και δύο καταγεγραμμένους νεκρούς που είχαν βρεθεί θετικοί στον ιό. Σε αρκετές χώρες της Ευρώπης έχει ήδη ξεκινήσει η παραγω

Διαβάστε το στο thestival.gr

Το ελληνικό προϊόν που ξεπούλησε μετά τον κορωνοϊό

Διαβάστε το στο e-daily.gr

Η Έλενα Χριστοπούλου έκανε το τεστ για τον κοροναϊό – Όλα όσα αποκάλυψε η ίδια!

Μια ιδιαίτερη αποκάλυψη, έκανε μέσω του προσωπικού της λογαριασμού στο Instagram, η Έλενα Χριστοπούλου. Διαβάστε περισσότερα pasmina.gr The post Η Έλενα Χριστοπούλου έκανε το τεστ για τον κοροναϊό – Όλα όσα αποκάλυψε η ίδια! appeared first on CrashOnline.gr | Η Online έκδοση του περιοδικού CRASH!.

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Το ελληνικό προϊόν που ξεπούλησε μετά τον κορoνοϊό

«Ενώ παραδοσιακά διαθέτουμε την παραγωγή μας μέχρι και τις αρχές Απριλίου, φέτος ξεπουλήσαμε από τον Φεβρουάριο. Δεν έχουμε ούτε δείγμα» εξήγησε στο ΑΠΕ – ΜΠΕ ο πρόεδρος του Αγροτικού Συνεταιρισμού Παραγωγής, Επεξεργασίας και Εμπορίου Σκόρδου Νέας Βύσσας, Αναστάσιος Γιακμογλίδης. Μάλιστα, σύμφωνα με τον ίδιο, «από τον

Διαβάστε το στο madata.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Γιατί έκανε το τεστ για τον κορονοϊό

Η Έλενα Χριστοπούλου αποκάλυψε στον λογαριασμό της στο Instagram πως έκανε το τεστ για τον κοροναϊό. Μάλιστα μετά τις επίμονες ερωτήσεις των followers της αποκάλυψε πως ο λόγος που αποφάσισε να κάνει το τεστ ήταν επειδή της το είπε ο γιατρός της αλλά και το ποσό

Διαβάστε το στο madata.gr

ΕΦΕΤ: Ερωτήσεις και απαντήσεις για τον κορονοϊό

ΕΦΕΤ: Ερωτήσεις και απαντήσεις για τον κορονοϊό Παρ., 27/03/2020 - 14:25

Διαβάστε το στο sofokleousin.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Γιατί έκανε το τεστ κορονοϊού και πόσο πλήρωσε

Η απάντηση της Έλενας Χριστοπούλου

Διαβάστε το στο mononews.gr

ΕΦΕΤ: Ερωτήσεις και απαντήσεις για τον κορονοϊό

Όλα όσα είναι απαραίτητο να γνωρίζετε για τον νέο κορονοϊό

Διαβάστε το στο mononews.gr

Έλενα Χριστοπούλου: Γιατί έκανε το τεστ για τον κορονοϊό και πόσο κόστισε

Η Έλενα Χριστοπούλου αποφάσισε να βγει από το σπίτι της, προκειμένου να υποβληθεί στο τεστ για τον COVID-19. Θέλετε να μάθετε πόσο της κόστισε; The post Έλενα Χριστοπούλου: Γιατί έκανε το τεστ για τον κορονοϊό και πόσο κόστισε appeared first on sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

Έρευνα: Mπορούν οι σκύλοι να ανιχνεύουν τον κορωνοϊό;

Κάποιοι επιστήμονες αυτό υποστηρίζουν.

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Βαλένθια: Έφτασαν τους 25 οι θετικοί στον κορωνοϊό

Δέκα ποδοσφαιριστές και άλλοι 15 άνθρωποι που εργάζονται στη Βαλένθια έχουν προσβληθεί από τον κορωνοϊό.

Διαβάστε το στο to10.gr

Ολονύκτια αγρυπνία στο Άγιο Όρος για τον Κορονοϊό

Ολονυκτία Αγρυπνία το βράδυ της Παρασκευής 27 Μαρτίου σε όλες τις  Ιερές Μονές και λιτανεία των ιερών λειψάνων, αποφάσισε η Ιερά Κοινότητα. Την ερχόμενη Παρασκευή , ενώνουμε τις προσευχές μας στην Ιερά Αγρυπνία που θα τελεστεί στο Άγιο Όρος, αφιερωμένη στην Παναγία και στον Άγιο Χαράλαμπο για την πανδημία του κορωνοϊού. Όλοι καλούμαστε να συνταχθούμε […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Τα σημαντικότερα γεγονότα της 25ης Απριλίου στο patrasevents.gr

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Γιούλικα Σκαφιδά: Έκανα θυσίες που σίγουρα είχαν το κόστος τους

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει