Η συγκλονιστική περιγραφή Έλληνα που ήταν εγκλωβισμένος στο αεροδρόμιο Κωνσταντινούπολης

08:21 - 28/03/2020

Ως άλλος πρωταγωνιστής της ταινίας “The Terminal’, ο συνταξιούχος διπλωματικός υπάλληλος εξηγεί την περιπέτεια του μέχρι να γυρίσει στην Ελλάδα και να τεθεί σε απομόνωση.

Διαβάστε Περισσότερα στο thebest.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η συγκλονιστική περιγραφή ενός αποχαιρετισμού πατέρα στην κόρη από το κρεβάτι του νοσοκομείου!

Η Νοέμι Μπονφίλιο είναι νοσηλεύτρια στην μονάδα εντατικής θεραπείας του νοσοκομείου Μαρτίνι στο Τορίνο και σε μια ανάρτηση που ραγίζει καρδιές, στο Facebook, περιγράφει τον τελευταίο χαιρετισμό ενός ασθενούς και της κόρη της. «Δεν θέλω να βλέπει κανένας όσα βλέπω εγώ στο νοσοκομείο τις τελευταίες εβδομάδες, αλλά ξέρω πως αν ήταν δυνατόν να κάνει ο […] The post Η συγκλονιστική περιγραφή ενός αποχαιρετισμού πατέρα στην κόρη από το κρεβάτι του νοσοκομείου! appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε το στο paraskhnio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thebest.gr

Στον εισαγγελέα οι συλληφθέντες για τη δολοφονία Λυγγερίδη

Άλεκ Μπάλντουιν: Πέταξε το κινητό από διαδηλώτρια που τον πίεζε να πει «Λευτεριά στην Παλαιστίνη»

Αφρικανική σκόνη: Ποιοι ασθενείς είναι οι πιο ευάλωτοι και πως μπορούν να προστατευτούν

Premium beauty εμπειρία στο νέο Fairynails της Πάτρας

Έτοιμοι για πασχαλινό shopping; Γιώργος Αβράμης, Αναστασία Σίνου, Ελπίδα Τσώνη & Μαίρη Μπαλατή, συστήνουν

Καιρός: Αφρικανική σκόνη και άνεμοι Foen σήμερα σε όλη τη χώρα