Συγκινεί η Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Αυτές τις μέρες έχω σκεφτεί τα πάντα… Έχω μια αγκαλιά στο σπίτι που μετράει για όλες μαζί…» [pics]

16:36 - 28/03/2020

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου, η οποία λόγω της δραματικής κατάστασης που βιώνουμε, απείχε για μερικές μέρες από τα social media. The post Συγκινεί η Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Αυτές τις μέρες έχω σκεφτεί τα πάντα… Έχω μια αγκαλιά στο σπίτι που μετράει για όλες μαζί…» [pics] appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Αυτές τις μέρες έχω σκεφτεί τα πάντα… Έχω μια αγκαλιά στο σπίτι που μετράει για όλες μαζί…»

Ο κορονοϊός είναι εδώ και όλοι ζούμε δύσκολες αλλά και πρωτόγνωρες στιγμές, φοβούμενοι μη κολλήσουμε εμείς ή τα αγαπημένα μας πρόσωπα. Αυτό που πρέπει να ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Ηλιάνα Παπαγεωργίου: «Αυτές τις μέρες έχω σκεφτεί τα πάντα… Έχω μια αγκαλιά στο σπίτι που μετράει για όλες μαζί…» δημοσιεύτηκε στο Newsit.gr .

Διαβάστε το στο Newsit

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Συγκινεί με το μήνυμα της:«Έχω μια αγκαλιά στο σπίτι που μετράει για όλες μαζί»

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου μένει σπίτι και φροντίζει να τηρεί ευλαβικά όλα τα μέτρα κατά της εξάπλωσης του κορονοϊού.

Διαβάστε το στο NewsBomb
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Έλλη Στάη: Θα γίνει γιαγιά για τρίτη φορά

Survivor 2024: Αποχώρησε ο Τζέιμς Καφετζής – Παράτησε στη μέση τον αγώνα

Παναγιώτα Βλαντή: «Μικρή δεν είχα καλή σχέση με τον καθρέφτη, αισθανόμουν άσχμημα»

Χριστίνα Μπόμπα: Τα αρνητικά σχόλια για τις φωτογραφίες χωρίς ρούχα και η αποστομωτική απάντησή της

Ιωάννα Μαλέσκου για Ελένη Μενεγάκη: «Δεν ήθελα να προφέρω το όνομά της»

Η Μάντη Περσάκη ξέρει πως θα κάνεις γράμμωση ποδιών και κοιλιάς μέχρι το Πάσχα (μέρος β’)