Γιάννης Στάνκογλου: Του χρόνου δεν θα είμαι στις Άγριες Μέλισσες

11:15 - 30/03/2020

«Δεν θα είμαι στις Μέλισσες του χρόνου. Θέλω να κάνω κι άλλα πράγματα, διαφορετικά, δεν θέλω να μένω στα ίδια», είπε χαρακτηριστικά

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Άφησε άναυδους τους φανς ο Στάνκογλου: Δεν θα είμαι του χρόνου στις “Αγριες Μέλισσες”

Την αποκάλυψη πως δεν θα συμμετέχει στον δεύτερο κύκλο της σειράς «Αγριες Μέλισσες» έκανε ο Γιάννης Στάνκογλου. Ο δημοφιλής ηθοποιός, έδωσε συνέντευξη στην Real Life και παραδέχτηκε πως η παρουσία του στην πετυχημένη σειρά του ΑΝΤ1 θα ολοκληρωθεί μετά το τέλος του πρώτου κύκλου. Οπως αποκάλυψε, έχουν μείνει ελάχιστα επεισόδια... The post Άφησε άναυδους τους φανς ο Στάνκογλου: Δεν θα είμαι του χρόνου στις “Αγριες Μέλισσες” appeared first on CrashOnline.gr | Η Online έκδοση του περιοδικού CRASH!.

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Γιάννης Στανκογλου: «Δε θα είμαι στις Μέλισσες του χρόνου…»

«Δε θα είμαι στις Μέλισσες του χρόνου...», αποκάλυψε πρωταγωνιστής του σίριαλ

Διαβάστε το στο vita.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Η UNRWA ζητάει έρευνα για τις επιθέσεις του Ισραήλ και να αποκατασταθεί πλήρως η χρηματοδότησή της

Survivor 2024: Τέλος ο Γκέντσογλου, χαμός με Σταυρούλα και Γιάννη - Δείτε βίντεο

Premier League: Θρίαμβος της Άρσεναλ στο λονδρέζικο ντέρμπι, 5-0 την Τσέλσι - Δείτε τα γκολ

Υπουργός Άμυνας της Τουρκίας για ΜΟΕ με Ελλάδα: «Γίνεται με αμοιβαία καλή θέληση»

Απαγορευτικό της ΕΛΑΣ σε συγκεντρώσεις των φιλάθλων του Παναθηναϊκού και της ΑΕΚ ενόψει του μεταξύ τους ντέρμπι

Euroleague: Η Ρεάλ έγραψε με άνεση το 1-0 στον «ισπανικό εμφύλιο», 90-74 τη Μπασκόνια - Δείτε βίντεο