Η Φαίη Σκορδά επέστρεψε στο Πρωινό: «Όταν μου είπαν τα αποτελέσματα και ότι τα παιδιά είναι αρνητικά…»

11:30 - 30/03/2020

Μετά από δύο εβδομάδες απουσίας, το Πρωινό με την Φαίη Σκορδά επέστρεψε στον ΑΝΤ1! Στις 14 Μαρτίου, η παρουσιάστρια είχε αποκαλύψει στο Instagram πώς βρέθηκε θετική στον κορονοϊό κι έτσι η εκπομπή της θα σταματούσε να βγαίνει στον αέρα για ένα διάστημα. Πλέον, η Φαίη είναι ξανά υγιής και αποφάσισε να γυρίσει από σήμερα στη […] The post Η Φαίη Σκορδά επέστρεψε στο Πρωινό: «Όταν μου είπαν τα αποτελέσματα και ότι τα παιδιά είναι αρνητικά…» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Η Φαίη Σκορδά επέστρεψε στο «Πρωινό» μετά από 14 μέρες καραντίνας λόγω κορονοϊού

Μετά από απουσία δύο εβδομάδων κι ενώ η Φαίη Σκορδά ξεπέρασε την περιπέτειά της με τον κορονοϊό, επέστρεψε στο πόστο της...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Φαίη Σκορδά: «Όταν μου είπαν τα αποτελέσματα και ότι τα παιδιά είναι αρνητικά…»

  Η Φαίη Σκορδά το πρωί της Δευτέρας επέστρεψε στο «Πρωινό» μετά από δυο εβδομάδες που απουσίαζε λόγω κορωνοϊού. «Εδώ είμαστε. Εδώ στο πόστο...

Διαβάστε το στο govastileto.gr

Η Φαίη Σκορδά επέστρεψε στο "Πρω1νό": Πέρασαν περισσότερες από 14 μέρες και βάσει του ΕΟΔΥ μπορώ να είμαι στη δουλειά μου...

H Φαίη Σκορδά και το "Πρω1νό" επέστρεψαν σήμερα στις οθόνες μας  μετά από απουσία δυο εβδομάδων. H παρουσιάστρια αφού καλημέρισε τοςυ τηλεθεατές μίλησε για την περιπέτεια που είχε με τον κορονοϊό. “Εδώ στο πόστο μας μετά από αρκετές μέρες, γιατί έτσι ήταν το σωστό, Να σας ευχαριστήσω πάρα πολύ για τα γλυκά μηνύματα που μου στείλατε. Είμαστε εδώ βάσει των οδηγιών του ΕΟΔΥ μετά από 14 ημέρες, οι οποίες έχουν περάσει και παραπάνω, μπορώ να επανέλθω στη δουλειά μου. Θα προσπαθήσουμε μέσα σε αυτή την πραγματικότητα η οποία είναι εντελώς πρωτόγνωρη", τόνισε μεταξύ...

Διαβάστε το στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Συνταγή για σαλάτα με πλιγούρι και αβοκάντο

Ελεονώρα Μελέτη: Αποκάλυψε πόσους followers έχασε μετά την ανακοίνωση ότι κατεβαίνει στις Ευρωεκλογές με τη Ν.Δ.

Χριστίνα Μήλιου: Θύμα άγριου ξυλοδαρμού η αδελφή της τραγουδίστριας από τον σύντροφό της

Απασφάλισε η Σταματίνα Τσιμτσιλή για τον Δημήτρη Παπανώτα: «Τους ανθρώπους μας τους στηρίζουμε όταν όλοι τους χτυπάνε»

Σταματίνα Τσιμτσιλή για Έλλη Στάη: «Έπαθα σοκ με την ηλικία της»

Ελένη Μενεγάκη: Η πρώτη αντίδραση μετά τα δημοσιεύματα για την αποχώρησή της από το Mega