Τουρκία: Ο Ερντογάν προσφέρει μισθούς επτά μηνών σε «εκστρατεία» κατά του κορωνοϊού

22:30 - 30/03/2020

Ο Ερντογάν ισχυρίστηκε ότι οι υποδομές υγείας της Τουρκίας είναι πολύ καλύτερες σε σχέση με άλλες χώρες και ότι η χώρα του έλαβε μέτρα για τον κορωνοϊό πολύ νωρίς.

Διαβάστε Περισσότερα στο ProtoThema.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ποιος… Μητσοτάκης; Ο Ερντογάν προσφέρει μισθούς επτά μηνών σε «εκστρατεία» κατά του κορωνοϊού!

Και όμως, ο Μητσοτάκης πρέπει να ξανασκεφτεί την πρότασή του για τον… μισό μισθό! Σήμερα, ο Ερντογάν εξήγγειλε «εκστρατεία εθνικής αλληλεγγύης» στο πλαίσιο των μέτρων κατά του κορωνοϊού.  Και φρόντισε να δώσει πρώτος το παράδειγμα δωρίζοντας μισθούς επτά μηνών για την υποστήριξη όσων το έχουν ανάγκη. Συγκεκριμένα, ιδρύεται ταμείο όπου ο κάθε πολίτης θα μπορεί […]

Διαβάστε το στο makeleio.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ProtoThema.gr

Ελεωνόρα Ζουγανέλη για τη σχέση της με τον Νίκο Συρίγο: Είμαι καλά και είμαι χαρούμενη

Δήμητρα Αλεξανδράκη: Ατύχημα στον δρόμο για το μοντέλo - Προσγειώθηκε η μπάρα στο κεφάλι μου, είπε

Γερμανία: Το Βερολίνο διαψεύδει τη «διαμάχη» Μπέρμποκ - Νετανιάχου στην πρόσφατη συνάντησή τους

Δόμνα Μιχαηλίδου: Στηρίζουμε τις μη μισθωτές μητέρες – Αποκαταστήσαμε μία μεγάλη αδικία

Έρευνα στις φυλακές Κορυδαλλού: Εντοπίστηκαν ναρκωτικά, μαχαίρια και κινητά – Δείτε βίντεο

Πανελλήνιος Διαγωνισμός STEM 2024: Ρεκόρ συμμετοχής μαθητών στην επέτειο των 10 χρόνων του διαγωνισμού (pics + vid)