“Λύγισε” η Μαρία Μπέη στο MasterChef – Η άγνωστη ιστορία της διαγωνιζόμενης

23:15 - 07/04/2020

Μια ευάλωτη και συναισθηματικά φορτισμένη στιγμή είχε η Μαρία Μπέη στο MasterChef στο επεισόδιο που προβλήθηκε το βράδυ της Τρίτης. […] The post “Λύγισε” η Μαρία Μπέη στο MasterChef – Η άγνωστη ιστορία της διαγωνιζόμενης appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

“Λύγισε” η Μαρία Μπέη στο MasterChef – Η άγνωστη ιστορία της διαγωνιζόμενης

Λύγισε και δεν κατάφερε να συγκρατήσει τα δάκρυα της στο σημερινό επεισόδιο του MasterChef η Μαρία Μπέη. Πιο συγκεκριμένα, ενώ το Τεστ Δημιουργικότητα βρισκόταν σε εξέλιξη, η Μαρία Μπέη μίλησε στην κάμερα του MasterChef σημειώνοντας χαρακτηριστικά: “Σήμερα σκεφτόμουν τα δύο μου αδέλφια που φεύγοντας δεν είχα και την καλύτερη σχέση. Γενικά, ήταν κατά της επιλογής μου να ασχοληθώ με την μαγειρική και τα αδέλφια μου και γενικά όλη η οικογένεια μου εκτός από τον μπαμπά μου, ο οποίος με στήριξε κιόλας”. “Εντάξει, είχαμε λίγο χάσμα στη σχέση μας τα τελευταία δύο χρόνια. Παρ’ όλα αυτά, όμως, όταν έμαθαν για τη συμμετοχή μου στο MasterChef, χάρηκαν πάρα πολύ και όταν ήμουν στην Αθήνα στο bootcamp επικ

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Χρήστος Λούλης: «Eίχα αφοσιωθεί τόσο πολύ στο θέατρο και στη σχολή που δεν μιλούσα ούτε με τους γονείς μου»

Όθωνας Μεταξάς: «Δεν με φαντάζομαι στη θάλασσα των γαρυφάλλων, να με ραίνουν και να πνίγομαι από τα δισκάκια»

Στέφανος Κορκολής: «Αφού έκανα την πρώτη επέμβαση και τις πρώτες χημειοθεραπείες, πέταξα οτιδήποτε τοξικό»

Ο Θοδωρής Κατσαφάδος σε δριμύ κατηγορώ για τον Μάρτυρα Κατηγορίας: «Παίζω ενώ ξέρω ότι δεν με θέλουν, το ζω πρώτη φορά»

Μάνος Ιωάννου: «Πού είναι το metoo αυτή τη στιγμή; Ήταν μοδάτο πολύ τότε, σταυρώσαμε Λιγνάδη – Φιλιππίδη και καθάρισε το θέατρο;»

Χώρισε η Ελισάβετ Σπανού: «Η εγκυμοσύνη συνέπεσε με την απόφαση να μην είμαστε μαζί»