Δίκη Τοπαλούδη΅: Πατέρας Ελένης- Ο λόγος που αποκάλεσε την εισαγγελέα με το όνομα της αδικοχαμένης κόρης του

17:59 - 14/05/2020

Συνεχίζεται και σήμερα σε κλίμα έντασης η δίκη για τον βιασμό και την δολοφονία της Ελένης Τοπαλούδη. Η ώρα των αγορεύσεων των δικηγόρων είναι σήμερα και σιγά σιγά πλησιάζουμε προς την έκδοση της απόφασης για τους δύο κατηγορουμένους. Στην εκπομπή "Αλήθειες με τη Ζήνα"  και στην Εύη Γιαρκιά μίλησε ο Γιάννης Τοπαλούδης, πατέρας της άτυχης Ελένης και για μια ακόμα φορά ο λόγος του ήταν αποστομωτικός. "Το κενό που έχουμε μέσα μας που από τετραμελής οικογένεια κάποια φρόντισαν να την κάνουν τριμελή, αυτό το κενό είναι δυσαναπλήρωτο και μέχρι να πεθάνουμε...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δίκη Τοπαλούδη: Την Παρασκευή η απόφαση - Τι απάντησε η εισαγγελέας στους δικηγόρους

Τι είπε στη δευτερολογία της η Εισαγγελέας Αριστοτελεία Δόγκα σχετικά με τις αντιδράσεις των δικηγόρων

Διαβάστε το στο thetoc.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει