«Μου λείπει πολύ η Τασσώ Καββαδία, συγκλονιστική ηθοποιός, γλυκύτατη στη ζωή της»

19:39 - 14/05/2020

Η σπουδαία ηθοποιός Μέλπω Ζαρόκωστα έδωσε συνέντευξη στην εφημερίδα Espresso, όπου μίλησε και για την πολύ καλή της φίλη και […] The post «Μου λείπει πολύ η Τασσώ Καββαδία, συγκλονιστική ηθοποιός, γλυκύτατη στη ζωή της» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

"Μου λείπει πολύ η Τασσώ Καββαδία, συγκλονιστική ηθοποιός, γλυκύτατη στη ζωή της" (ΦΩΤΟ)

Η σπουδαία ηθοποιός Μέλπω Ζαρόκωστα έδωσε συνέντευξη στην εφημερίδα Espresso, όπου μίλησε και για την πολύ καλή της φίλη και συνάδελφο, την Τασσώ Καββαδία. Θεωρείτε τον εαυτό σας κινηματογραφικό ή θεατρικό ηθοποιό; Και τα δύο. Δεν θα μπορούσα να τα ξεχωρίσω στη δική μου περίπτωση. Επειδή ήμουν εμφανίσιμη, καλοντυμένη και κάπως αριστοκρατική, με επέλεγαν για να κάνω τους ρόλους της σπουδαίας κυρίας, της αριστοκράτισσας, που δεν μου άρεσε και καθόλου. Εγώ ήθελα να κάνω τους ρόλους της στρίγκλας! Σαν την Τασσώ Καββαδία δηλαδή… Ακριβώς. Η Τασσώ ήταν η καλύτερή μου φίλη, θα έλεγα. Της έχω γράψει θεατρικό έργο, αλλά παίξαμε και μαζί. Συγκλονιστική ηθοποιός, η οποία, ενώ ήταν γλυκύτατη στη ζωή της,

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Ησαϊας Ματιάμπα: «Είναι ένας δαίμονας που προσπαθώ να τον πολεμήσω και θα τα καταφέρω στο τέλος»

Ξεσπά η Μαίρη Συνατσάκη: «Με παρουσιάζουν σαν μια παράλογη κυρία που θέλει να ευνουχίσει τους άντρες και με βρίζουν χυδαία»

Γιάννης Βούρος: «Όταν γεννιέται ένα διαφορετικό παιδί, πρέπει να διαφοροποιήσεις και τον τρόπο που πρέπει να μεγαλώσει»

Γιάννης Καπετάνιος: «Η συνεργασία μου με τον Μάρκο Σεφερλή τελείωσε, έκλεισε ο κύκλος»

Σπίτι με το Mega με τον Αντώνη Ρέμο

Χρήστος Χατζηπαναγιώτης: «Τα γενέθλιά μου φέτος έχουν ειδικό φως… Πολλά άλλαξαν από εκείνο το βράδυ»