Aστακός : Ο πρώην δήμαρχος γέμισε με αίματα το Δημοτικό Συμβούλιο

21:24 - 29/10/2019

Ο πρώην δήμαρχος Αστακού έκανε πράξη την απειλή του και γέμισε με αίματα τοίχο στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου.

Διαβάστε Περισσότερα στο in.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αστακός: Πρώην δήμαρχος ράντισε με το αίμα του τον τοίχο στο δημοτικό συμβούλιο (φωτο)

Την ανεκδιήγητη πράξη του, είχε προαναγγείλει o πρώην δήμαρχος από τις 19 Οκτωβρίου, με μια επιστολή του. Ο δήμαρχος, ήθελε να γράψει λέει, με το αίμα του στον τοίχο “Αξιοπρέπεια ή θάνατος”! “Αφού σε όλη την προεκλογική περίοδο υπήρξε έντονη προσπάθεια για την  ηθική μου εξόντωση με συκοφαντίες και ανηθικότητες, που σε συνδυασμό με από τον πακτωλό χρημάτων έφεραν αυτό το αποτέλεσμα, το οποίο δεν αποτελεί ντροπή για εμένα, αλλά για το Ξηρόμερο… Και επειδή είμαι πολύ έμπειρος γιατρός μετά από 42 χρόνια μάχιμης Ιατρικής, για μένα είναι πολύ εύκολο πράγμα να κάνω φλεβοκέντηση με το μικρό νυστέρι, το οποίο ασφαλώς δεν με φοβίζει, όπως μπορεί να φοβίζει άλλους γιατρούς, αφού όλοι γνωρίζουν πως η λέξη

Διαβάστε το στο pronews.gr

Πρώην δήμαρχος πιτσίλισε με αίματα την αίθουσα του δημαρχείου

Έκανε φλεβοκτηση μπροστά στα έκπληκτα μέλη του δημοτικού συμβουλίου

Διαβάστε το στο news.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ in.gr

Δήμαρχος Μυτιλήνης: Δώσαμε έμφαση στην καθημερινότητα

Συγκλονιστικές εξελίξεις με τη δολοφονία του Παύλου Ξενάτου στο «Ναυάγιο»

ΠΑΑ: Ετήσια παράταση των δεσμεύσεων για τη νιτρορύπανση

Νέα Αριστερά για έκθεση Στέιτ Ντιπάρτμεντ: Ταυτοτικό στοιχείο και καθήκον η υπεράσπιση του κράτους δικαίου

Η Κέιτ Μίντλετον ξαναχτυπά για τα 6α γενέθλια του πρίγκιπα Λούις

Έπασχε ο Χίτλερ από Πάρκινσον; – Ιστορικό βίντεο που «κρύβει» το χέρι του