Μπέτυ Λιβανού: «Μου άρεσε να είμαι ηθοποιός και όχι παρουσιάστρια…»

20:39 - 09/10/2019

Η Μπέτυ Λιβανού σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό TV Έθνος και στον Αλέξη Μίχα, μίλησε για την εποχή που […] The post Μπέτυ Λιβανού: «Μου άρεσε να είμαι ηθοποιός και όχι παρουσιάστρια…» appeared first on Zappit.

Διαβάστε Περισσότερα στο zappit.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μπέτυ Λιβανού: Μου άρεσε να είμαι ηθοποιός και όχι παρουσιάστρια…

Η Μπέτυ Λιβανού σε συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό TV Έθνος και στον Αλέξη Μίχα, μίλησε για την εποχή που είχε ασχοληθεί και με την παρουσίαση. Μπήκατε στον ελληνικό κινηματογράφο την περίοδο που ξεκίνησε η πτώση. Θεωρείτε πως εάν δεν είχε συμβεί αυτό, θα είχε εξελιχθεί διαφορετικά η καριέρα σας; Δεν το έχω σκεφθεί ποτέ, αλλά τώρα που το λέτε, μάλλον ναι. Μετά την πρώτη ταινία με τον Φίνο υπογράψαμε συμβόλαιο για τρεις ταινίες τον χρόνο. Και δεν μπόρεσε να αντεπεξέλθει στη συνέχεια. Σίγουρα αν είχαμε συνεχίσει θα είχαν γίνει και άλλες επιτυχίες. Όπως και με τον «Επαναστάτη Ποπολάρο». Μεγάλη παραγωγή εποχής τότε, στην οποία ξοδεύθηκαν πολλά χρήματα. Τι θυμάστε πιο έντονα από εκείνη την

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ zappit.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση στο νοσοκομείο

Προξενιό της Ιουλίας: Ο Χρήστος μαθαίνει την αλήθεια και παθαίνει κρίση

Πίτσα Παπαδοπούλου: «Δεν αγαπάω τη δουλειά, ακόμα είμαι τρομαγμένη»

My Style Rocks – Άφωνη η Κατερίνα Καραβάτου με την εμφάνιση του Λάκη Γαβαλά: «Είναι πέρα από κάθε φαντασία»

Έρωτας Φυγάς: Ο Κοντογιάννης αποκαλύπτει στον Ιάσονα τον φονιά του Μάρκου

Ηλίας Αλεξίου: «To 1994 έπαιξα το πρώτο μου παιχνίδι, ήταν το Mega Banca»