Πάνος Ιωαννίδης - Αποκάλυψε πως έχουν ξεκινήσει συζητήσεις για το MasterChef 5 (video)

00:00 - 07/06/2020

"Eίμαστε όλοι χαρούμενοι και ευχαριστημένοι"

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πάνος Ιωαννίδης έδωσε την είδηση για το MasterChef (VIDEO)

Στην εκπομπή “Έλα χαμογέλα” και την Ειρήνη Αρβανίτη έδωσε συνέντευξη ο Πάνος Ιωαννίδης, ο οποίος αποκάλυψε, μεταξύ άλλων, πως έχουν ήδη ξεκινήσει οι συζητήσεις για το MasterChef 5. «Σιγά σιγά ο κόσμος μπαίνει σε μια κανονικότητα. Έχουμε κρατήσει το προσωπικό μας. Η μόνη διαφορά και πολύ σημαντική είναι ότι έχουμε μειώσει πολύ τις θέσεις και τα κουβέρ που κάνουμε στο “κάθισμα”, όπως το λέμε εμείς εστιατορικά. Όταν ήμουν δέκα ετών ήξερα ότι μου άρεσε η μαγειρική, αλλά δεν το είχα σκεφτεί ως επάγγελμα ποτέ, αλλά πάντα μου άρεσε η μαγειρική. Ήμουν 16 ετών όταν αποφάσισα να γίνω μάγειρας. Ήμουν παιδί του μπαμπά, ο οποίος ήταν πιο πολύ φίλος. Με τη μαμά είχαμε άλλη σχέση. Είμαστε δεμένη οικογένεια,

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Τα σημαντικότερα γεγονότα της 25ης Απριλίου στο patrasevents.gr

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Γιούλικα Σκαφιδά: Έκανα θυσίες που σίγουρα είχαν το κόστος τους

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει