Παϊτέρης: Το συμπλήρωμα του Βελόπουλου μου «έκαψε» τα έντερα!

01:11 - 07/06/2020

Τι απαντά ο Βελόπουλος Το άρθρο Παϊτέρης: Το συμπλήρωμα του Βελόπουλου μου «έκαψε» τα έντερα! εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο sportime.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα!

O πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Τσιγγάνων κατήγγειλε στον ΕΟΦ συμπλήρωμα διατροφής που αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης - Υποστηρίζει ότι του προκάλεσε ανυπόφορα καψίματα στο στομάχι, με αποτέλεσμα να σπεύσει δύο φορές στο νοσοκομείο - «Τα λέει, για να κερδίσει δημοσιότητα» απαντά ο Βελόπουλος.

Διαβάστε το στο Gazzetta

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα!

O πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Ρομά κατήγγειλε στον ΕΟΦ συμπλήρωμα διατροφής που αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης. Η καταγγελία του καλλιτέχνη και πρώην υποψήφιου βουλευτή του Δημοκρατικού Κοινωνικού Κινήματος αρχικά και μετέπειτα της Νέας Δημοκρατίας, Βασίλη Παϊτέρη, ενώπιον του Ε.Ο.Φ. -συγκεκριμένα στο τμήμα ελέγχου κυκλοφορίας φαρμάκων και συμπληρωμάτων διατροφής- κατατέθηκε την […] The post Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα! appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε το στο logiastarata.gr

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα!

ΕΛΛAΔΑ  Η καταγγελία του τσιγγάνου καλλιτέχνη και πρώην υποψήφιου βουλευτή του Δημοκρατικού Κοινωνικού Κινήματος αρχικά και μετέπειτα της Νέας Δημοκρατίας, Βασίλη Παϊτέρη, ενώπιον του Ε.Ο.Φ. -συγκεκριμένα στο τμήμα ελέγχου κυκλοφορίας φαρμάκων και συμπληρωμάτων διατροφής- κατατέθηκε την περασμένη Τρίτη, 2 Ιουνίου. Ο Βασίλης Παϊτέρης ισχυρίζεται ότι αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης, Κυριάκου Βελόπουλου, ένα συμπλήρωμα διατροφής με την ονομασία “Εντερικόν”, έπειτα από υπόδειξη του τελευταίου. Όπως αναφέρει στο περιεχόμενο της καταγγελίας του, στις 26/1/2020 ήπιε 14 σταγόνες από το εν λόγω συμπλήρωμα διατροφής και έπειτα από δυο ώρες, ένιωσε ανυπόφορα καψίματα στο στομάχι και

Διαβάστε το στο topontiki.gr

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα!

O πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Τσιγγάνων κατήγγειλε στον ΕΟΦ συμπλήρωμα διατροφής που αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης - Υποστηρίζει ότι του προκάλεσε ανυπόφορα καψίματα στο στομάχι, με αποτέλεσμα να σπεύσει δύο φορές στο νοσοκομείο - «Τα λέει, για να κερδίσει δημοσιότητα» απαντά ο Βελόπουλος Η καταγγελία του τσιγγάνου καλλιτέχνη και πρώην υποψήφιου βουλευτή του Δημοκρατικού Κοινωνικού Κινήματος αρχικά και μετέπειτα της Νέας Δημοκρατίας, Βασίλη Παϊτέρη, ενώπιον του Ε.Ο.Φ. -συγκεκριμένα στο τμήμα ελέγχου κυκλοφορίας φαρμάκων και συμπληρωμάτων διατροφής- κατατέθηκε την περασμένη Τρίτη, 2 Ιουνίου. Ο Βασίλης Παϊτέρης ισχυρίζεται ότι αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ε

Διαβάστε το στο dete.gr

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα!

Η καταγγελία του τσιγγάνου καλλιτέχνη και πρώην υποψήφιου βουλευτή του Δημοκρατικού Κοινωνικού Κινήματος αρχικά και μετέπειτα της Νέας Δημοκρατίας, Βασίλη Παϊτέρη, ενώπιον του Ε.Ο.Φ. -συγκεκριμένα στο τμήμα ελέγχου κυκλοφορίας φαρμάκων και συμπληρωμάτων διατροφής- κατατέθηκε την περασμένη Τρίτη, 2 Ιουνίου. Ο Βασίλης Παϊτέρης ισχυρίζεται ότι αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης, Κυριάκου Βελόπουλου, […]

Διαβάστε το στο larisanew.gr

Παϊτέρης κατά Βελόπουλου: Το «Εντερικόν» μου έκαψε τα έντερα

O πρόεδρος της Πανελλήνιας Ένωσης Τσιγγάνων κατήγγειλε στον ΕΟΦ συμπλήρωμα διατροφής που αγόρασε από το γραφείο του προέδρου της Ελληνικής Λύσης – Υποστηρίζει ότι του προκάλεσε ανυπόφορα καψίματα στο στομάχι, με αποτέλεσμα να σπεύσει δύο φορές στο νοσοκομείο – «Τα λέει, για να κερδίσει δημοσιότητα» απαντά ο Βελόπουλος Η καταγγελία του τσιγγάνου καλλιτέχνη και πρώην υποψήφιου […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ sportime.gr

Survivor spoiler 20-4: Ποια ομάδα θα κερδίσει τις περισσότερες ασυλίες;

ΑΕΚ: Έδωσε εκατομμύρια και ακόμα κάθεται στον πάγκο

Ο ΠΑΟΚ οφείλει να κάνει πράξη τα λόγια του Λουτσέσκου ξεκινώντας από το «Γ. Καραϊσκάκης» – Το ξεκάθαρο μήνυμα του κόσμου στην Τούμπα

Το «Σσσσ…» του Βασίλη Σπανούλη στο ΟΑΚΑ (vid)

ΠΑΟΚ: Στη Θεσσαλονίκη ο μάνατζερ του Κοτάρσκι

Ραπτόπουλος προβλέπει αποκλεισμό Ολυμπιακού με Φενέρ και πρόκριση ΠΑΟΚ με Κλαμπ Μπριζ… (vid)