Γιάννης Στάνκογλου-Παύλος Ορκόπουλος: Υπάρχει πάρα πολύς σεβασμός από τον έναν προς τον άλλο

21:30 - 23/06/2020

Ο Γιάννης Στάνκογλου και ο Παύλος Ορκόπουλος  παραχώρησαν συνέντευξη  στον  “Τηλεθεατή” και  στη Μαρία Κεφαλά για τη συνεργασία τους και τη φιλική σχέση που έχουν αναπτύξει. Γιάννης Στάνκογλου Δεν είχαμε δουλέψει ξανά μαζί. Είναι η πρώτη φορά που βρεθήκαμε και από την αρχή υπήρξε μια πολύ ωραία χημεία μεταξύ μας. Υπάρχει πάρα πολύς σεβασμός από τον έναν προς τον άλλο. Με βοήθησε πάρα πολύ, είχα τον “Γιούγκερμαν” όλο το χειμώνα, που ήταν 3,5 ώρες παράσταση, οπότε, ναι μεν διάβαζα, αλλά χρειαζόμουν και λίγο περισσότερο χρόνο. Κάθε φορά...

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει