Ελληνονιγηριανή σημαιοφόρος: «Είμαι Ελληνίδα, δεν περίμενα πως θα μιλούσαν για μένα στη Βουλή»

13:18 - 02/11/2019

Για τα γεγονότα που σημάδεψαν την πιο ξεχωριστή εβδομάδα της ζωής της,αλλά και για την αντίδραση της όταν ο Κυριάκος Μητσοτάκης αναφέρθηκε στο πρόσωπο της μίλησε η 17χρονη Μέρσι Ουζόρ. Η επιβλητική κορμοστασιά της και το αγέρωχο περπάτημα της στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου στην Αθήνα προκάλεσε θαυμασμό και συγκίνηση στο πανελλήνιο. Έδωσε τροφή στα […] The post Ελληνονιγηριανή σημαιοφόρος: «Είμαι Ελληνίδα, δεν περίμενα πως θα μιλούσαν για μένα στη Βουλή» appeared first on Λόγια-Σταράτα.

Διαβάστε Περισσότερα στο logiastarata.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ελληνονιγηριανή σημαιοφόρος: «Είμαι Ελληνίδα - Δεν περίμενα πως θα μιλούσαν για μένα στη Βουλή»

ΕΛΛAΔΑ  H επιβλητική κορμοστασιά και το αγέρωχο περπάτημά της στην παρέλαση της 28ης Οκτωβρίου στην Αθήνα προκάλεσε θαυμασμό και συγκίνηση στο πανελλήνιο. Έδωσε τροφή στα social media ενώ προκάλεσε κόντρες εντός της Βουλής μεταξύ του πρωθυπουργού Κυριάκου Μητσοτάκη και του αρχηγού της αξιωματικής αντιπολίτευσης Αλέξη Τσίπρα, οι οποίοι, ωστόσο, από διαφορετικό μετερίζι επαίνεσαν την παρουσία της σε μια Ελλάδα που δίνει ευκαιρίες στα παιδιά προσφύγων και μεταναστών. Βόλεϊ, πιάνο και χορωδία... Επικοινωνιακή, ώριμη και συνειδητοποιημένη, η 17χρονη Μέρσι Ουζόρ ξεχωρίζει με τη δυναμική προσωπικότητα της και αφοπλίζει με τον αυθορμητισμό και την ειλικρίνειά της. Αποκάλυψε στο ethnos.gr το πώς βίωσε τι

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ logiastarata.gr

ΤΟ ΠΡΟΞΕΝΙΟ ΤΗΣ ΙΟΥΛΙΑΣ – Spoiler: Ο Γιωργίκης κλείνει την Ιουλία στο ψυχιατρείο

ΤΑ ΖΩΔΙΑ ΣΗΜΕΡΑ 24/4/2024

Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΚΥΡΙΩΝ Β ΚΥΚΛΟΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 134 (VIDEO)

ΨΥΧΟΚΟΡΕΣ ΕΠΕΙΣΟΔΙΟ 17 (VIDEO)

ΣΑΣΜΟΣ: Η Αργυρώ θέτει τελεσίγραφο στον Αστέρη για τη Σάντρα

ΚΑΝΕ ΟΤΙ ΚΟΙΜΑΣΑΙ ΙΙ: Ο Νικόλας προβληματίζεται με την απογοήτευση της Πέρσας