«Εγώ, ο Ένιο Μορικόνε, πέθανα»: Συγκινεί το αποχαιρετιστήριο γράμμα του 91χρονου συνθέτη (ΦΩΤΟ)

17:54 - 06/07/2020

Ο σπουδαίος συνθέτης εκφράζει, μεταξύ άλλων, την επιθυμία να γίνει η κηδεία του «σε κλειστό κύκλο» καθώς «δεν θέλει να ενοχλεί»

Διαβάστε Περισσότερα στο aek365.com
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

«Εγώ, ο Ένιο Μορικόνε, πέθανα»: Το συγκλονιστικό γράμμα που άφησε ο Ιταλός συνθέτης

Ένα αποχαιρετιστήριο κείμενο για τους αγαπημένους του άφησε ο σπουδαίος Ιταλός συνθέτης Ένιο Μορικόνε, το οποίο δόθηκε στη δημοσιότητα από τον δικηγόρο του, λίγες ώρες μετά τον θάνατό του. Ο κορυφαίος μουσικός άφησε την τελευταία του πνοή το ξημέρωμα της Δευτέρας στην κλινική Campus Biomedico στη Ρώμη, όπου νοσηλευόταν. Σε... The post «Εγώ, ο Ένιο Μορικόνε, πέθανα»: Το συγκλονιστικό γράμμα που άφησε ο Ιταλός συνθέτης appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

«Εγώ, ο Ένιο Μορικόνε, πέθανα»: Το συγκινητικό σημείωμα του συνθέτη

Ένα αποχαιρετιστήριο κείμενο για τους αγαπημένους του άφησε ο σπουδαίος Ιταλός συνθέτης Ένιο Μορικόνε, το οποίο δόθηκε στη δημοσιότητα από... The post «Εγώ, ο Ένιο Μορικόνε, πέθανα»: Το συγκινητικό σημείωμα του συνθέτη appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ aek365.com

Καντζούρης: Όσοι είμαστε παρόντες πρέπει να δώσουμε το 100%

ΑΕΚ: Προσοχή, τα εισιτήρια για τους εντός έδρας αγώνες μας πωλούνται MONO διαδικτυακά και ΜΟΝΟ μέσω του επίσημου σάιτ μας και της ιστοσελίδας της TicketMaster

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ-ΆΡΗΣ 7-4 (5’)

Το Ύπατο της Γ’Εθνικής βρήκε λύση σε αυτό που δεν τα κατάφερε ο Ατρόμητος της Super League

Μέσα στις επόμενες μέρες η εκδίκαση για το Ατρόμητος-ΑΕΚ

Κετσετζόγλου: Η ΑΕΚ δεν έκανε ένσταση για να πάρει το ματς. Αποφασίζει ο αθλητικός δικαστής βάσει του φύλλου αγώνα