«Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους»: Η κατάθεση του Τζόνι Ντεπ στο δικαστήριο

17:15 - 13/07/2020

Ο Τζόνι Ντεπ ισχυρίστηκε ενώπιον του δικαστηρίου πως έχασε την περιουσία 650 εκατ. δολαρίων που κέρδισε από τις ταινίες «Οι Πειρατές της Καραϊβικής» και επιπλέον χρωστάει 100 εκατομμύρια σε φόρους. Ο 57χρονος Ντεπ βρέθηκε στο ανώτατο δικαστήριο του Λονδίνου τη Δευτέρα μετά από μήνυση που κατέθεσε κατά του ομίλου NGN.... The post «Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους»: Η κατάθεση του Τζόνι Ντεπ στο δικαστήριο appeared first on Ελεύθερος Τύπος.

Διαβάστε Περισσότερα στο eleftherostypos.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Τζόνι Ντεπ: «Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους»

Ο ηθοποιός ισχυρίστηκε στο δικαστήριο ότι έμαθε πως έχασε όλα του τα χρήματα λίγο πριν τα 30α γενέθλια της Άμπερ Χερντ. Το άρθρο Τζόνι Ντεπ: «Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους» εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους: Η κατάθεση του Τζόνι Ντεπ στο δικαστήριο

MENU Περισσότερα Lifestyle Έχασα όλη μου την περιουσία και χρωστάω 100 εκατ. δολάρια σε φόρους: Η κατάθεση του Τζόνι Ντεπ στο δικαστήριο 13 Ιουλ. 2020, 17:18 Ο Τζόνι Ντεπ ισχυρίστηκε ενώπιον του δικαστηρίου πως έχασε την περιουσία 650 εκατ. δολαρίων που κέρδισε από τις ταινίες Οι Πειρατές της Καραϊβικής και επιπλέον χρωστάει 100 εκατομμύρια σε φόρους. Ο 57χρονος Ντεπ βρέθηκε στο ανώτατο δικαστήριο του Λονδίνου τη Δευτέρα μετά από μήνυση που κατέθεσε κατά του ομίλου NGN. Αφορμή αποτέλεσε ένα δημοσίευμα της Sun το 2018 στο οποίο αποκαλύφθηκε ότι κακοποιούσε την Άμπερ Χερντ, γεγονός που αρνείται πεισματικά. Κατά τη διάρκεια της κατάθεσής του ο Ντεπ ισχυρίστηκε πως έχασε όλα τα κέρδη που είχε από τ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ eleftherostypos.gr

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός: Ο πρώτος… τελικός για την κατάκτηση του πρωταθλήματος – Τι ώρα και που θα δούμε το ντέρμπι 

Σεπόλια: Εμπρησμός σε σούπερ μάρκετ τα ξημερώματα

Κίνηση: Τροχαία στον Κηφισό έφεραν μποτιλιάρισμα χιλιομέτρων και στα δύο ρεύματα

Βομβαρδισμοί στη Γάζα – Η Γερουσία των ΗΠΑ εγκρίνει νέα βοήθεια στο Ισραήλ

Μεγάλη ανατροπή με τα POS – Πότε θα υπάρξει «κούρεμα» των χρεώσεων

ΣΥΡΙΖΑ: Η αβάσταχτη ελαφρότητα… Κασσελάκη