Δημήτρης Βλάχος: Η εντυπωσιακή φωτογραφία με την Βίκυ Καγιά από το GNTM 9 χρόνια πριν

16:54 - 04/11/2019

Ο Δημήτρης Βλάχος δημοσίευσε στον προσωπικό του λογαριασμό στο Instagram μια φωτογραφία από το παρελθόν με την Βίκυ Καγιά. The post Δημήτρης Βλάχος: Η εντυπωσιακή φωτογραφία με την Βίκυ Καγιά από το GNTM 9 χρόνια πριν appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δημήτρης Βλάχος: Η σέξι ΦΩΤΟ με τη Βίκυ Καγιά στο GNTM πριν εννιά χρόνια!

Ο Δημήτρης Βλάχος θυμήθηκε τα... παλιά και δημοσίευσε μια σέξι φωτογραφία του με τη Βίκυ Καγιά, από το Next Top Model του 2010. "Με την � @vickykaya_ στο @gntmgr το 2010 . .� Αυτή η φωτογραφία τραβήχτηκε μέσα σε 2-3 clicks από τον φωτογράφο @gmalek � … Όταν συνεργάζεσαι με επαγγελματίες …το αποτέλεσμα βγαίνει άρτιο �", έγραψε ο Δημήτρης Βλάχος στη λεζάντα.

Διαβάστε το στο thestival.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»