Dua Lipa: Έδωσε διευκρινήσεις για την ανάρτηση με την «Μεγάλη Αλβανία»

10:24 - 22/07/2020

"Δεν ήθελα να προκαλέσω μίσος"

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Dua Lipa: Η δημόσια απάντησή της ύστερα από τις αντιδράσεις που προκάλεσε με την ανάρτηση για την Μεγάλη Αλβανία!

Μετά τις έντονες αντιδράσεις που προκάλεσε η ανάρτησή της με τον χάρτη της Μεγάλης Αλβανίας. ο οποίος περιλαμβάνει και την Θεσπρωτία με την Κέρκυρα, η Dua Lipa αποφάσισε να απαντήσει The post Dua Lipa: Η δημόσια απάντησή της ύστερα από τις αντιδράσεις που προκάλεσε με την ανάρτηση για την Μεγάλη Αλβανία! appeared first on TLIFE.

Διαβάστε το στο tlife.gr

Dua Lipa: Αναδίπλωση μετά τις αντιδράσεις για τη «Μεγάλη Αλβανία»

Τα μάζεψε για την φωτογραφία με την Μεγάλη Αλβανία η Dua Lipa.Σάλο προκάλεσε η ανάρτηση της δημοφιλούς τραγουδίστριας Dua Lipa με το χάρτη της «Μεγάλης Αλβανίας» με την 25χρονη σταρ να αναρτά διευρινήσεις λέγοντας πώς η πρώτη της ανάρτηση παρερμηνεύτηκε. «Λυπάμαι και θυμώνω που η ανάρτησή μου παρερμηνεύτηκε σκόπιμα από ορισμένες ομάδες και άτομα που προωθούν τον εθνικιστικό αυτονομισμό, κάτι που απορρίπτω εντελώς», έγραψε αρχικά. «Κάθε φορά που δημοσιεύω κάτι για το Κοσσυφοπέδιο, η ροή στο προφίλ μου... τρελαίνεται, ακόμα κι αν πρόκειται για κάτι χαρούμενο, όπως το φαγητό ή η μουσική και αντιμετωπίζω έντονη αντίσταση στην ιδέα ενός αυθεντικού πολιτισμού του Κοσόβου. Όλοι αξίζουμε να είμαστε πε

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας