Έμεινε έκπληκτος ο Γεωργιάδης! «13 χρόνια βουλευτής αυτό δεν το έχω ξαναζήσει!»

11:02 - 28/07/2020

Την έκπληξή του για τη στάση του ΣΥΡΙΖΑ σχετικά με μια τροπολογία για την Ελληνική Βιομηχανία Ζάχαρης εκφράζει με ανάρτηση του Αδωνις Γεωργιάδης. «Είμαι 13 χρόνια βουλευτής αυτό το σημερινό δεν το έχω ξαναζήσει», γράφει χαρακτηριστικά ο Αδωνις Γεωργιάδης. Όλα έγιναν όταν, ενώ συζητούνταν στην Ολομέλεια η τροπολογία για την ΕΒΖ, το λόγο πήρε η […] The post Έμεινε έκπληκτος ο Γεωργιάδης! «13 χρόνια βουλευτής αυτό δεν το έχω ξαναζήσει!» appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αδωνις Γεωργιάδης για Θεοδώρα Τζάκρη: «Είμαι 13 χρόνια βουλευτής, αυτό δεν το έχω ξαναδεί»

Όπως γράφει ο υπουργός: «Αφού μας κατακεραύνωσε η @tzakri για την τροπολογία μας για την ασυλία των μελών του ΔΣ της ΕΒΖ, όταν της είπα ότι αν δεν την ψηφίσουν θα την αποσύρω....την ψήφισαν...αξίζει να το δείτε όλο για να καταλάβετε».

Διαβάστε το στο mononews.gr

Γεωργιάδης για Τζάκρη: 13 χρόνια βουλευτής, το σημερινό δεν το έχω ξαναζήσει

«Είμαι 13 χρόνια βουλευτής αυτό το σημερινό δεν το έχω ξαναζήσει», σχολίασε ο υπουργός Ανάπτυξης και Επενδύσεων Την έκπληξή του... The post Γεωργιάδης για Τζάκρη: 13 χρόνια βουλευτής, το σημερινό δεν το έχω ξαναζήσει appeared first on GRTimes.gr.

Διαβάστε το στο grtimes.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Συνέντευξη Μητσοτάκη στο κεντρικό δελτίου του ΣΚΑΪ το βράδυ της Πέμπτης

Κικίλιας για ΑΙΓΙΣ: Μέσα σε 9 μήνες προκηρύξαμε διαγωνισμούς ύψους 1,5 δισ. ευρώ – Θα δώσουμε μάχη το καλοκαίρι

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η ζωή της μετά το «Survivor» και ο νέος της σύντροφος

Ελεονώρα Μελέτη: Απαντά για τις χυδαίες επιθέσεις που δέχεται για την απόφασή της να κατέβει στις Ευρωεκλογές

Μητσοτάκης για το Πρόγραμμα “Αιγίς”: Η πρόληψη, η καταστολή και η αποκατάσταση, το τρίπτυχο για την προστασία της ανθρώπινης ζωής

Κεραμέως από Βρυξέλλες: Η Τεχνική Υποστήριξη της Κομισιόν, πολύτιμος αρωγός στα μεταρρυθμιστικά επιτεύγματα της χώρας μας