Υπογραφή Κικίλια - Κεραμέως για να φορέσει μάσκα ζητά η Ραχήλ Μακρή

ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Υπογραφή Κικίλια - Κεραμέως για να φορέσει μάσκα ζητά η Ραχήλ Μακρή

Την υπογραφή του Βασίλη Κικίλια και της Νίκης Κεραμέως ότι δεν θα πάθει κάτι η υγεία της αν φορέσει μάσκα ζητά με ανάρτησή της στο Facebook η πρώην βουλευτής Ραχήλ Μακρή. Συγκεκριμένα η κ. Μακρή έγραψε: «Ο κύριος Κικίλιας και η κυρία Κεραμέως θα υπογράψουν την παρακάτω δήλωση βεβαίωση. Θα ΒΕΒΑΙΩΣΟΥΝ τους Έλληνες πολίτες ότι η χρήση μάσκας ΔΕΝ ενέχει κινδύνους για την υγεία των πολιτών και ΔΕΝ έχει επιπτώσεις σ’ αυτήν. Θα ΑΝΑΛΑΒΟΥΝ την πλήρη και αποκλειστική ΑΣΤΙΚΗ και ΠΟΙΝΙΚΗ ευθύνη για ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ βλάβη υποστώ εγώ και τα παιδιά μου από τη χρήση μάσκας. Την ίδια βεβαίωση-δήλωση που ετοίμασε ο δικηγόρος κύριος Αντωνιάδης θα έχω μαζί μου για να υπογράψει οποιοσδήποτε επιχειρήσει να υποχρεώσει

Διαβάστε το στο thestival.gr

Υπογραφή Κικίλια - Κεραμέως για να φορέσει μάσκα ζητά η Ραχήλ Μακρή

Την υπογραφή του Βασίλη Κικίλια και της Νίκης Κεραμέως ότι δεν θα πάθει κάτι η υγεία της αν φορέσει μάσκα ζητά με...

Διαβάστε το στο ekriti.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ e-daily.gr

Διαγνωστικές εξετάσεις: Πότε ξεκινούν οι νέες χρεώσεις - Τι αλλάζει για τους ασθενείς

Βρίσκεται η απιστία στα γονίδια; Τι λένε οι μελέτες

New York Times: Οι ΗΠΑ δεν έδωσαν όλες τις πληροφορίες στη Ρωσία για το τρομοκρατικό χτύπημα

Τρομοκρατική επίθεση στη Μόσχα: Έχουμε αποδείξεις ότι οι δράστες συνδέονται με Ουκρανία, λέει η Ρωσία

Κλείνουν παιδικές χαρές στον Δήμο Αθηναίων λόγω ακαταλληλότητας – Δείτε ποιες είναι

Κλειδαμπάρωσε το σπίτι η Μενεγάκη - «Μου λέγανε τα παιδιά μου `μαμά τι γίνεται;`»