Ξέσπασμα από τον Σταμάτη Γονίδη για τα μέτρα: «Έχω την αίσθηση ότι μας τιμωρείτε για κάτι που δεν φταίμε»

11:09 - 20/08/2020

Ο λαϊκός τραγουδιστής Σταμάτης Γονίδης είναι από τους πρώτους που αντέδρασαν στηρίζοντας τη συγκέντρωση της Δευτέρας, καταγγέλλοντας την κυβέρνηση με ανάρτηση στον λογαριασμό του στο facebook: «Από τους πρώτους που τήρησαν επιμελώς τα μέτρα κατά του κορονοϊού ήταν οι επιχειρηματίες των κέντρων διασκέδασης. Γιατί κύριοι της κυβέρνησης τόσο μένος κατά του κλάδου μας; Σε εμάς […] The post Ξέσπασμα από τον Σταμάτη Γονίδη για τα μέτρα: «Έχω την αίσθηση ότι μας τιμωρείτε για κάτι που δεν φταίμε» appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε Περισσότερα στο tromaktiko.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ξέσπασμα από τον Σταμάτη Γονίδη για τα μέτρα: «Έχω την αίσθηση ότι μας τιμωρείτε για κάτι που δεν φταίμε»

Ο λαϊκός τραγουδιστής Σταμάτης Γονίδης είναι από τους πρώτους που αντέδρασαν στηρίζοντας τη συγκέντρωση της Δευτέρας, καταγγέλλοντας την κυβέρνηση με ανάρτηση στον λογαριασμό του στο facebook: «Από τους πρώτους που τήρησαν επιμελώς τα μέτρα κατά του κορονοϊού ήταν οι επιχειρηματίες των κέντρων διασκέδασης. Γιατί κύριοι της κυβέρνησης τόσο μένος κατά...

Διαβάστε το στο crashonline.gr

Ξέσπασμα από τον Σταμάτη Γονίδη για τα μέτρα: «Έχω την αίσθηση ότι μας τιμωρείτε για κάτι που δεν φταίμε»

Ο λαϊκός τραγουδιστής Σταμάτης Γονίδης είναι από τους πρώτους που αντέδρασαν στηρίζοντας τη συγκέντρωση της Δευτέρας, καταγγέλλοντας την κυβέρνηση με ανάρτηση στον λογαριασμό του στο facebook: «Από τους πρώτους που τήρησαν επιμελώς τα μέτρα κατά του κορονοϊού ήταν οι επιχειρηματίες των κέντρων διασκέδασης. Γιατί κύριοι της κυβέρνησης τόσο μένος κατά του κλάδου μας; Σε εμάς […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tromaktiko.gr

Ανεκδοτάρα με πρόταση: Θα μου κάτσεις;

Χειροπέδες σε άντρα για μεταφορά ναρκωτικών – Κατασχέθηκαν πάνω από 70 κιλά κάνναβης

Κακοκαιρία «Π» – Ξάνθη: Κλαδί δέντρου διέλυσε παρμπρίζ σε λεωφορείο εν κινήσει

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 46χρονου

Το να μοιράζεστε το κρεβάτι με τον σύντροφό σας επηρεάζει τον ύπνο σας;

Κακοκαιρία Ciaran: Φονικό πέρασμα από την Ιταλία – 7 νεκροί και 2 αγνοούμενοι