«Bάζω πλώρη στ’ όνειρό µου» στο Christmas Theater

14:48 - 20/08/2020

Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Γαλατσίου Κυριακή, 13 Σεπ 2020 21:00CT Garden Festival by Christmas Theater ‘‘Ο γύρος του κόσμου με ελληνικά τραγούδια’’ «Bάζω πλώρη στ’ όνειρό µου» Βιολέτα Ίκαρη ΣΑΒΒΑΤΟ 13 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 CT GARDEN FESTIVAL Στον εξωτερικό χώρο του Christmas Theater Ολυμπιακές Εγκαταστάσεις Γαλατσίου Η Βιολέτα Ίκαρη από το νησί της Ικαρίας έβαλε πλώρη στο όνειρο της και αρµενίζει µε την παλιοτρεχαντήρα της, τα τελευταία χρόνια, στις θάλασσες του ελληνικού τραγουδιού, κερδίζοντας επάξια µια θέση στην καρδιά µας. Το ταξίδι της στο τραγούδι ξεκίνησε από τον τόπ...

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας