Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά – «Είμαι απαρηγόρητη…»

16:03 - 25/08/2020

Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά. The post Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά – «Είμαι απαρηγόρητη…» appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά – «Είμαι απαρηγόρητη…»

Δύσκολες στιγμές βιώνει η Ρούλα Κορομηλά. Η παρουσιάστρια, η οποία είναι αρκετά ενεργή στα social media, έκανε γνωστή την δυσάρεστη είδηση με μια ανάρτηση στο ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά – «Είμαι απαρηγόρητη…» δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Δύσκολες στιγμές για τη Ρούλα Κορομηλά – «Είμαι απαρηγόρητη…»

Η παρουσιάστρια, η οποία είναι αρκετά ενεργή στα social media, έκανε γνωστή την δυσάρεστη είδηση με μια ανάρτηση στο Twitter, δηλώνοντας «απαρηγόρητη». Δύσκολες στιγμές βιώνει η Ρούλα Κορομηλά, καθώς «έφυγε» από τη ζωή το αγαπημένο της σκυλάκι. «Πέθανε το σκυλάκι μου και είμαι απαρηγόρητη! Απορώ με κάποιους πως αντέχουν και δοκιμάζουν τα άγρια ένστικτα τους […]

Διαβάστε το στο irafina.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Πάνος Μουζουράκης: Αγκαλιά με τη σύζυγό του, Μαριλού Κόζαρη στην παρουσίαση του νέου άλμπουμ του – Φωτογραφίες TLIFE

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Ζώδια: Προβλέψεις για σήμερα, Τετάρτη 24 Απριλίου 2024

Γρηγόρης Αρναούτογλου σε Ευρυδίκη Βαλαβάνη: «Έχεις πληγωθεί πάρα πολύ»