To ξέσπασμα της Ρούλας Κορομηλά για όσους κατακρίνουν εκείνες που θέλουν να γίνουν μητέρες

19:06 - 29/08/2020

Η Ρούλα Κορομηλά έκανε μια μακροσκελή ανάρτηση στο προφίλ της στο Instagram υπερασπίζοντας τις γυναίκες που θέλουν να αποκτήσουν το δικό τους παιδί. The post To ξέσπασμα της Ρούλας Κορομηλά για όσους κατακρίνουν εκείνες που θέλουν να γίνουν μητέρες appeared first on TLIFE.

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ρούλα Κορομηλά: Ξεσπά για όσους κατακρίνουν εκείνες που θέλουν να γίνουν μητέρες σε ώριμη ηλικία

Η Ρούλα Κορομηλά με ανάρτηση της στον προσωπικό της λογαριασμό στο Instagram τάσσεται υπέρ των γυναικών που αποφασίζουν να κάνουν παιδί σε μεγαλύτερη ηλικία. The post Ρούλα Κορομηλά: Ξεσπά για όσους κατακρίνουν εκείνες που θέλουν να γίνουν μητέρες σε ώριμη ηλικία appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Μέγκι Ντρίο: «Τους έπιασα στα πράσα στο εξοχικό μου στη Χαλκιδική – Δούλευαν μαζί και τα λέγανε με άλλη γλώσσα»

Σωτήρης Κοντιζάς: Η απουσία του κριτή από το MasterChef – «Δεν είμαστε όλοι καλά, δεν ακολούθησε τις οδηγίες»

6 trends από τα 90’s που έχουν πάλι την προσοχή μας

Βάσω Γουλιελμάκη για την κόρη της: «Μου σχολίασε ότι είμαι η πιο ταλαντούχα μαμά του κόσμου, με ανέβασε στα ουράνια»

Ιωάννα Μαλέσκου: «Δεν έχω να πω κάτι γι’ αυτά που λέει ο Δημήτρης Ουγγαρέζος, γενικώς δε με επηρεάζει τίποτα»

Ελίνα Ακριτίδου: Ο γιος της ενηλικιώθηκε – Η τρυφερή ανάρτηση για τον 18χρονο Νικόλα