«Μετά απ΄ όσα πέρασα, ο κορονοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό…»

14:44 - 09/09/2020

      Ο Σίνισα Μιχάιλοβιτς κατάφερε να… νικήσει και τον κορονοϊό, αλλά δεν θέλει να τον αποκαλούν Σούπερμαν ή υπερήρωα.     «Είμαι απλώς ένας άνθρωπος, με ισχυρό χαρακτήρα και πολύ…

Διαβάστε Περισσότερα στο politik.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Μιχαΐλοβιτς: «Μετά τα όσα πέρασα με τη λευχαιμία ο κορωνοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό»

Για την μεγάλη μάχη που έδωσε με τον κορονοϊό, μίλησε ο Σίνισα Μιχαΐλοβιτς, τονίζοντας μετά από όλα αυτά που πέρασε με την λευχαιμία ο Covid-19 γι’ αυτόν ήταν «σαν να πίνεις ένα ποτήρι νερό». Ο Σίνισα Μιχαΐλοβιτς σημείωσε άλλη μία νίκη ζωής στο ενεργητικό του, αποθεραπεύτηκε πλήρως από τον κορονοϊό, δίχως έτσι κι αλλιώς να […] The post Μιχαΐλοβιτς: «Μετά τα όσα πέρασα με τη λευχαιμία ο κορωνοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό» appeared first on AEK1924.gr.

Διαβάστε το στο aek1924.gr

Μιχαΐλοβιτς: «Μετά τα όσα πέρασα με τη λευχαιμία, ο κορωνοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό»

Ο Σίνισα Μιχαΐλοβιτς μίλησε για την περιπέτεια με τον κορονοϊό,... Το άρθρο Μιχαΐλοβιτς: «Μετά τα όσα πέρασα με τη λευχαιμία, ο κορωνοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό» εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr

«Μετά απ΄ όσα πέρασα, ο κορονοϊός ήταν σαν να έπινα ένα ποτήρι νερό…»

      Ο Σίνισα Μιχάιλοβιτς κατάφερε να... νικήσει και τον κορονοϊό, αλλά δεν θέλει να τον αποκαλούν Σούπερμαν ή υπερήρωα.

Διαβάστε το στο analitis.gr

Μιχαΐλοβιτς : «Μετά την αρρώστια μου, ο κορονοϊός ήταν για μένα σαν ένα ποτήρι νερό»

Μιχαΐλοβιτς : «Μετά την αρρώστια μου, ο κορονοϊός ήταν για μένα σαν ένα ποτήρι νερό» Ο προπονητής της Μπολόνια, Σίνισα Μιχαΐλοβιτς  αφού νίκησε την λευχαιμία μετά από σχεδόν έξι μήνες σκληρής ταλαιπωρίας, ήρθε αντιμέτωπος με τον κορoνοϊό, ο οποίος δεν τον φόβισε στιγμή, όπως δήλωσε στην εφημερίδα «Gazzetta dello Sport». Συγκεκριμένα, του φάνηκε σαν να πίνει… ένα ποτήρι νερό όπως αποκάλυψε, ενώ δεν παρέλειψε να αναφερθεί και στην καθημερινότητα του η οποία δεν έχει διαφοροποιηθεί. 09/09/2020 Διαβάστε περισσότερα για το Μιχαΐλοβιτς : «Μετά την αρρώστια μου, ο κορονοϊός ήταν για μένα σαν ένα ποτήρι νερό»

Διαβάστε το στο filathlos.gr

Μιχαΐλοβιτς : «Μετά την αρρώστια μου, ο κορωνοϊός ήταν για μένα σαν ένα ποτήρι νερό»

Ο «δρόμος» μέχρι τη νίκη επί της λευχαιμίας ήταν για τον Σίνισα Μιχαΐλοβιτς τόσο μακρύς που ο κορωνοϊός του φάνηκε σαν ένα... ποτήρι νερό.

Διαβάστε το στο to10.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ politik.gr

Ευάγγελος Βενιζέλος: «Το μεγάλο κράτος είναι βαρύ»

Θρίλερ στα σύνορα της Ουκρανίας: Η Ρωσία στέλνει άλλους 7.000 στρατιωτικούς – ΗΠΑ: Ανά πάσα στιγμή η εισβολή

Πάτρα: Οι αναρτήσεις της μητέρας σε σελίδες μαμάδων

ΕΦΚΑ: Κόπηκε η σύνταξη σε δικαιούχο λόγω λάθους το…1982 (vid)

Το άγχος Μητσοτάκη μην «θολώσει» η εικόνα του στη μεσαία τάξη και οι γκρίνιες για το «δώρο του Πάσχα» πριν ακόμα δοθεί

CNN Türk: Πότε θα είναι η καλύτερη χρονική συγκυρία για να εισβάλλει η Τουρκία στα νησιά