Χ. Θεοχάρης: Λελογισμένο ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων τουρισμού

00:00 - 21/09/2020

«Ηταν ένα ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων του τουρισμού. Ήταν όμως ένα ρίσκο λελογισμένο, οργανωμένο με επαγγελματικό τρόπο και νομίζω ότι το είδαμε και το βλέπουμε από τα αποτελέσματα.» Αυτά τόνισε μεταξύ άλλων, ο Υπουργός Τουρισμού, Χάρης Θεοχάρης, μιλώντας την Κυριακή, μέσω διαδικτύου, στο διεθνές συνέδριο «Olympia Forum Ι».

Διαβάστε Περισσότερα στο kathimerini.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Θεοχάρης: Λελογισμένο ρίσκο το άνοιγμα του Τουρισμού

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Χ. Θεοχάρης: Λελογισμένο ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων τουρισμού

«Ηταν ένα ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων του τουρισμού. Ηταν όμως ένα ρίσκο λελογισμένο, οργανωμένο με επαγγελματικό τρόπο και νομίζω ότι το είδαμε και το βλέπουμε από τα αποτελέσματα.» Αυτά τόνισε μεταξύ άλλων, ο Υπουργός Τουρισμού, Χάρης Θεοχάρης, μιλώντας την Κυριακή, μέσω διαδικτύου, στο διεθνές συνέδριο «Olympia Forum Ι», που οργανώνουν στην Αρχαία Ολυμπία, η […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Χ. Θεοχάρης: Λελογισμένο ρίσκο το άνοιγμα του Τουρισμού

«Ήταν ένα ρίσκο το άνοιγμα των επιχειρήσεων του τουρισμού. Ήταν όμως ένα ρίσκο λελογισμένο, οργανωμένο με επαγγελματικό τρόπο και νομίζω ότι το είδαμε και το βλέπουμε από τα αποτελέσματα.» Αυτά…

Διαβάστε το στο politik.gr

Θεοχάρης: "Το άνοιγμα των επιχειρήσεων του τουρισμού ήταν ένα ρίσκο λελογισμένο"

«Έχουμε πετύχει τον στόχο μας»

Διαβάστε το στο patrasevents.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ kathimerini.gr

Το «lockdown» αύξησε κατά σχεδόν 60% το ομοσπονδιακό χρέος στις ΗΠΑ

Υπέρ μηχανισμού αλληλεγγύης για το μεταναστευτικό στην ΕΕ η Επίτροπος Γιόχανσον

«Ιανός»: Σε κατάσταση έκτακτης ανάγκης Κεφαλονιά, Ιθάκη και Ζάκυνθος

Το Φεστιβάλ Αθηνών & Επιδαύρου επεκτείνει τη δραστηριότητά του στη χειμερινή σεζόν

Επικοινωνία Μέρκελ – Ερντογάν για Ανατολική Μεσόγειο

Παρατείνεται η Navtex για το Γιαβούζ στην κυπριακή ΑΟΖ