Μιχάλης Μουρούτσος: Φωτογραφίζεται με το χρυσό Ολυμπιακό μετάλλιο στο Ταεκβοντό που κατέκτησε πριν 20 χρόνια και δηλώνει “ευλογημένος”

15:03 - 27/09/2020

Ήταν 27 Σεπτεμβρίου του 2000 όταν ο Μιχάλης Μουρούτσος κέρδισε, με 4-2 στον τελικό των 58 To άρθρο Μιχάλης Μουρούτσος: Φωτογραφίζεται με το χρυσό Ολυμπιακό μετάλλιο στο Ταεκβοντό που κατέκτησε πριν 20 χρόνια και δηλώνει “ευλογημένος” δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Μιχάλης Μουρούτσος ποζάρει με το χρυσό Ολυμπιακό μετάλλιο: «Νιώθω ευλογημένος»

Σήμερα συμπληρώνονται 20 ολόκληρα χρόνια από την νίκη του στους Ολυμπιακούς στο Σίδνεϊ 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»