Αυτό είναι το επόμενο στοίχημα του Joaquin Phoenix

04:36 - 20/10/2020

Θα υποδυθεί τον Ναπολέοντα Βοναπάρτη

Διαβάστε Περισσότερα στο patrasevents.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αυτό είναι το ζευγάρι του GNTM

Η Αλεξάνδρα Εξαρχοπούλου μίλησε στην εκπομπή Πρωινό και αποκάλυψε πως ο Έντουαρντ και η Ρασέλ έχουν έρθει πολύ κοντά στο GNTM. “Έφυγα αρκετά νωρίς, οπότε δεν γνωρίζω ακριβώς αν έχουν δημιουργηθεί ζευγάρια και ποια είναι αυτά τα ζευγάρια που έχουν δημιουργηθεί. Κάτι έχει πάρει το αυτί μου για τον Έντουαρτ και την Ρασέλ, αλλά κι αυτό όχι με πολύ σιγουριά. Η Ρασέλ είναι κάτι πολύ καλύτερο από αυτό που δείχνει και είναι κρίμα γιατί αδικείται. Προφανώς είναι κάποιος ρόλος που θέλει να στηρίξει μέχρι τέλους», είπε η πρώην παίκτρια του ριάλιτι”, είπε το μοντέλο. Μέσα από την εκπομπή Happy Day, είδαμε ένα βίντεο του Σήφη Φαραντάκης να παίζει βιολί όταν ήταν μικρός σε κρητικό γλέντι. Το νεαρ

Διαβάστε το στο spoilers
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ patrasevents.gr

Ηλιάνα Παπαγεωργίου: Τώρα λόγω ηλικίας πρέπει να λέω ότι είμαι παρουσιάστρια, το μοντέλο δεν το πιστεύουν

Ελένη Τσολάκη: "Ο Νίκος Μουτσινάς έκανε 3% απέναντί μας και λέγαμε: ευτυχώς, δεν θα τραβήξει"

Πάνος Μουζουράκης: "Είμαι 45 αλλά δε νιώθω 35, γιατί στα 35 ένιωθα χειρότερα απ’ ότι νιώθω τώρα"

Κατσαρίνη για Super Κική: Δεν χρειάζεται να αναφέρουμε τα ποσά που βγάζουμε από το Instagram, ο κόσμος πεινάει

Γερμανία: Απαισιόδοξοι για το μέλλον και απογοητευμένοι από την πολιτική οι νέοι

Τουρισμός: Αύξηση 14,4% στην επιβατική κίνηση στα αεροδρόμια της χώρας