Ειρήνη Καζαριάν: Είναι ερωτευμένη και μιλάει για τον νέο της σύντροφο

20:57 - 27/10/2020

H Ειρήνη Καζαριάν μιλάει για την καινούργια της σχέση και τον νέο της σύντροφο.Η Ειρήνη Καζαριάν έδωσε τηλεοπτική συνέντευξη στην εκπομπή «Η Φωλιά των Κου Κου» και μίλησε για τον καινούργιο της σύντροφο. Η πρώην νικήτρια του GNTM μίλησε στις τηλεοπτικές κάμερες με αφορμή τη συμμετοχή της στην AXDW και αναφέρθηκε, μεταξύ άλλων, στο ριάλιτι μόδας, αλλά και στη συμμετοχή αγοριών στον φετινό κύκλο. «Τα παιδιά τα ξέρω στο GNTM, με κάποιους έχω συνεργαστεί! Είναι ωραίο που υπάρχουν και τα αγόρια στο GNTM» είπε χαρακτηριστικά η Ειρήνη Καζαριάν. Μάλιστα, αναφορικά με τον σύντροφό της, είπε πως είναι μαζί μερικούς μήνες, αλλά μοιάζουν πολύ ερωτευμένοι. «Ζηλεύει, αλλά με εμπιστεύεται, οπότε δεν έχω κά

Διαβάστε Περισσότερα στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ieidiseis.gr

Στην κόψη του ξυραφιού η Μέση Ανατολή: Το Ισραήλ υπόσχεται απάντηση στο Ιράν - Οι δύο γραμμές στο Πολεμικό Συμβούλιο

Μπάιντεν: «Προσηλωμένες στην ασφάλεια του Ισραήλ οι ΗΠΑ» - IDF: Θα δοθεί απάντηση στο Ιράν

Καιρός: Θερμοκρασία - ρεκόρ στα Τρίκαλα, «σκαρφάλωσε» πάνω από τους 32 βαθμούς

Κακοκαιρία «Π»: Ανεμοστρόβιλος σάρωσε Χαλκιδική και Ξάνθη, αποκλεισμένα χωριά στα Τρίκαλα - Πώς κινείται

ΚΤΕΛ Αττικής: Οδηγός επιτέθηκε με κατσαβίδι σε επιβάτη

Κάρυστος: Μαίνεται το πύρινο μέτωπο - Ανεξέλεγκτες φλόγες γύρω από τα χωριά