Ο Πέτρος Μπούτος είναι η νέα προσθήκη στην εταιρεία παραγωγής του Νίκου Κοκλώνη;

00:21 - 10/11/2020

Μόλις 20 μέρες έχουν περάσει από τη στιγμή που έγινε γνωστό πως ο Πέτρος Μπούτος αποχώρησε από To άρθρο Ο Πέτρος Μπούτος είναι η νέα προσθήκη στην εταιρεία παραγωγής του Νίκου Κοκλώνη; δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ο Πέτρος Μπούτος και επίσημα στον Νίκο Κοκλώνη

Ο Πέτρος Μπούτος και ο Νίκος Κοκλώνης είναι πλέον και επίσημα συνεργάτες στην Barking Well Media. Όπως διαβάσατε πρώτα στο zappIT το μεσημέρι […] The post Ο Πέτρος Μπούτος και επίσημα στον Νίκο Κοκλώνη appeared first on Zappit.

Διαβάστε το στο zappit.gr

Από το Mega στην εταιρεία τηλεοπτικών παραγωγών του Νίκου Κοκλώνη

MEDIA  Στο δυναμικό της εταιρείας τηλεοπτικών παραγωγών του Νίκου Κοκλώνη «Barking Well» εντάχθηκε ο πρώην διευθυντής προγράμματος του Mega, Πέτρος Μπούτος. Συγκεκριμένα, ο Πέτρος Μπούτος ανέλαβε καθήκοντα αντιπροέδρου ExecutiveVicePresident (EVP) / Strategy&Programming. Υπενθυμίζεται ότι ο Πέτρος Μπούτος υπέβαλε την παραίτησή του από τη θέση της διεύθυνσης προγράμματος του Mega στις 21 Οκτωβρίου του 2020. Η ανακοίνωση για τη νέα συνεργασία Αναλυτικά, η ανακοίνωση της BarkingWellMedia για την έναρξη της συνεργασίας της με τον Πέτρο Μπούτο: «Με χαρά η BarkingWellMedia καλωσορίζει τον κ. Πέτρο Μπούτο, ο οποίος από σήμερα,Τρίτη 10 Νοεμβρίου,εντάσσεται στο δυναμικό της εταιρείας αναλαμβάνοντας κ

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»