Τίνα Μιχαηλίδου: Έκανε ξανά τεστ κορονοϊού, μετά από 14 μέρες και αυτό είναι το αποτέλεσμα! (pic)

15:03 - 19/11/2020

Πριν δεκατέσσερις μέρες ακριβώς, η δημοσιογράφος Τίνα Μιχαηλίδου διαγνώστηκε θετική στον κορονοϊό. Αν και ασυμπτωματική, έκανε To άρθρο Τίνα Μιχαηλίδου: Έκανε ξανά τεστ κορονοϊού, μετά από 14 μέρες και αυτό είναι το αποτέλεσμα! (pic) δημοσιεύτηκε στο TLIFE .

Διαβάστε Περισσότερα στο tlife.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Υποβλήθηκαν σε τεστ κορονοϊού στον Ολυμπιακό - Αναμένουν τα αποτελέσματα

Υποβλήθηκαν σε τεστ κορονοϊού στον Ολυμπιακό - Αναμένουν τα αποτελέσματα 19/11/2020 Σύσσωμο το ποδοσφαιρικό τμήμα του Ολυμπιακού υποβλήθηκε σε τεστ κορονοϊού την Πέμπτη. Δύο μέρες πριν από το ντέρμπι με τον Παναθηναϊκό για την 9η αγωνιστική της Super League 1 (21/11, 19:30), οι Πειραιώτες ευελπιστούν τα νέα να είναι καλά και να μην υπάρξουν θετικά δείγματα. Ο Ολυμπιακός έχει ταλαιπωρηθεί αρκετά από τον κορονοϊό, με τελευταία «θύματα» τους Ελ Αραμπί και Χασάν. Στο παρελθόν προσβλήθηκαν και οι Τζολάκης, Σεμέδο, Μπα, Καμαρά, Σουντανί, Βρουσάι, Λοβέρα και Σουρλής.

Διαβάστε το στο filathlos.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ tlife.gr

Ελένη Φουρέιρα: Με τον Αλμπέρτο Μποτία στην απονομή του diamond album της – Το ευχαριστώ στη μητέρα της Φωτογραφίες TLIFE

Ευρυδίκη Βαλαβάνη στον Αρναούτογλου: «Δεν θέλω να κάνω τα ίδια “λάθη”, γι’ αυτό δεν μιλάω για τη νέα μου σχέση»

Survivor: Ο Θοδωρής Τουρκογεώργος είναι ο τέταρτος υποψήφιος προς αποχώρηση

Γιάννης Καλλιάνος: Η Ματίνα Παγώνη απαντά για την περιπέτεια του πατέρα του στο νοσοκομείο

Ποσειδώνας Γιαννόπουλος: «Μου έβριζαν τη μάνα χωρίς να ξέρουν ότι την είχα αποχαιρετήσει πριν έναν χρόνο»

Αλέξης Κούγιας για Εύη Βατίδου: «Έδωσε το 25% σε πέντε δικηγόρους για να πάρουν την περιουσία των παιδιών μας»