Τι απαντά η Αλεξία Έβερτ για το επίμαχο σχόλιο

09:19 - 20/11/2020

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη, σε δήλωσή της στο Αθηναϊκό-Μακεδονικό Παρακτορείο Ειδήσεων. Η κ. Έβερτ σημειώνει ότι το σχόλιο αφορούσε όλους όσοι προκαλούν και δεν σέβονται τους νόμους και κατ’ επέκταση τους συνανθρώπους τους, τονίζοντας πως έχει χάσει δύο πολύ κοντινούς […] The post Τι απαντά η Αλεξία Έβερτ για το επίμαχο σχόλιο appeared first on Paraskhnio.gr.

Διαβάστε Περισσότερα στο paraskhnio.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξία Έβερτ: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το σχόλιό μου

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Αλεξία Έβερτ: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το σχόλιό μου

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη

Διαβάστε το στο mononews.gr

Αλεξία Έβερτ: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το σχόλιό μου

Η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ -  Αλβέρτη δήλωσε την Παρασκευή ότι το επίμαχο σχόλιο που έκανε στην ανάρτηση της δημοσιογράφου Πέπης Ραγκούση για «κατσαρίδες και τρωκτικά» ανήμερα της 47ης…

Διαβάστε το στο Cnn.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ paraskhnio.gr

Γιώργος Καραμίχος: «Θα ήθελα να παντρευτώ, αλλά δεν γίνεται»

Θεσσαλονίκη: «Η άνοιξη ξεκινά από τους Αμπελόκηπους» – Πλήθος κόσμου στα εγκαίνια της Ανθοέκθεσης (ΦΩΤΟ+Video)

ΠΑΣΟΚ: Η εικονική πραγματικότητα στην οποία ζει ο κ. Μητσοτάκης, δεν έχει καμία σχέση με την οδυνηρή πραγματικότητα των Ελλήνων πολιτών

Φθιώτιδα: Έπεσε τμήμα ψευδοροφής στο Λύκειο Δομοκού την ώρα του μαθήματος (φωτο)

“Κλείδωσε” η συνάντηση Μητσοτάκη -Ερντογάν! Πότε θα γίνει

Τροχαίο με δύο μηχανές στη Βασιλίσσης Σοφίας