Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιό μου δεν αφορούσε το ΚΚΕ

09:25 - 20/11/2020

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη, Το άρθρο Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιό μου δεν αφορούσε το ΚΚΕ εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε Περισσότερα στο el.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Αλεξία Εβερτ για το σχόλιο με τις «κατσαρίδες»: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ

Διαβάστε το στο Παραπολιτικά

Αλεξία Έβερτ για το «τρωκτικά και κατσαρίδες»: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ

Μια δήλωση που προκάλεσε σάλο και οδήγησε στην «καρατόμησή» της από τη θέση της στο δήμο Αθηναίων. Η Αλεξία Έβερτ προσπαθεί να δικαιολογήσει το σχόλιο ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Αλεξία Έβερτ για το «τρωκτικά και κατσαρίδες»: Δεν αφορούσε το ΚΚΕ δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο για «κατσαρίδες και τρωκτικά» δεν αφορούσε το ΚΚΕ

Να διασκεδάσει τις εντυπώσεις επιχειρεί τώρα η Αλεξία Έβερτ στον απόηχο της εκπαραθύρωσής της από τον δήμο Αθηναίων μετά το σάλο που προκλήθηκε από σχόλιό της στο Facebook με το οποίο χαρακτήριζε «κατσαρίδες και τρωκτικά» διαδηλωτές του ΚΚΕ

Διαβάστε το στο in.gr

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη, σε…

Διαβάστε το στο NewsBomb

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ

Εξηγήσεις για το σχόλιο που έκανε σε ανάρτηση στο Facebook για την πορεία ανήμερα της επετείου του Πολυτεχνείου και το οποίο οδήγησε στην αποπομπή της από θέση της Αντιδημάρχου Αθηναίων και στην παραίτησή της από Δημοτική Σύμβουλος, έδωσε η Αλεξία Έβερτ μιλώντας στο Αθηναϊκό Πρακτορείο σημειώνοντας ότι δεν αφορούσε το ΚΚΕ.... The post Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ

«Αναδίπλωση» από την Αλεξία Έβερτ. The post Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ appeared first on TheCaller.Gr.

Διαβάστε το στο thecaller.gr

Η Αλεξία Έβερτ ισχυρίζεται πως το σχόλιο για κατσαρίδες και τρωκτικά «δεν αφορούσε το ΚΚΕ»

Κατηγορεί το ΚΚΕ για lobbying

Διαβάστε το στο lifo.gr

Αλεξία Εβερτ: «Το σχόλιό μου για τρωκτικά και κατσαρίδες δεν αφορούσε το ΚΚΕ- Αυτούς εννοούσα»

Σε νέα δήλωση μετά την «καρατόμησή» της από τον Κώστα Μπακογιάννη προχωρά η Αλεξία Έβερτ. Διαβάστε τι είπε για την επίμαχη ατάκα της με ένα κλικ στο Ethnos.gr  The post Αλεξία Εβερτ: «Το σχόλιό μου για τρωκτικά και κατσαρίδες δεν αφορούσε το ΚΚΕ- Αυτούς εννοούσα» appeared first on Menshouse.gr.

Διαβάστε το στο menshouse.gr

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ

Εξηγήσεις για το σχόλιο που έκανε σε ανάρτηση στο Facebook για την πορεία ανήμερα της επετείου του Πολυτεχνείου και το οποίο οδήγησε στην αποπομπή της από θέση της Αντιδημάρχου Αθηναίων και στην παραίτησή της από Δημοτική Σύμβουλος, έδωσε η Αλεξία Έβερτ μιλώντας στο Αθηναϊκό Πρακτορείο σημειώνοντας ότι δεν αφορούσε το ΚΚΕ. Υπενθυμίζεται ότι είχε γράψει «πρέπει […]

Διαβάστε το στο mikrometoxos.gr

Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ-Αλβέρτη, σε δήλωσή της στο Αθηναϊκό-Μακεδονικό Παρακτορείο Ειδήσεων. Υπενθυμίζεται ότι είχε γράψει «πρέπει να μάθουμε να συμβιώνουμε με κατσαρίδες και τρωκτικά. Έτσι ήταν, έτσι είναι κι έτσι θα είναι». Η κ. Έβερτ επισήμανε ότι το σχόλιο αφορούσε […] The post Αλεξία Έβερτ: Το σχόλιο μου για «κατσαρίδες» και «τρωκτικά» δεν αφορούσε στο ΚΚΕ appeared first on tromaktiko.

Διαβάστε το στο tromaktiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ el.gr

Κασσελάκης: Μία προσωπική στιγμή είδα να βαφτίζεται «θαύμα Κασσελάκη»- Θαύμα είναι ο κόσμος του ΣΥΡΙΖΑ”

Άναυδοι οι αρχαιολόγοι: Ανακάλυψαν τεράστια σήραγγα λάβας – Ήταν καταφύγιο πριν από 7.000 χρόνια

Παραμένει το πρόβλημα της έντονης δυσοσμίας στον Εύοσμο – Ξεκινούν νέες μετρήσεις

Ασιατική υπερδύναμη: Και τους μαγείρεψε και τους κατέβασε τα σαγόνια μέχρι το πάτωμα – Δείτε!

Ρωσικό ελικόπτερο Mi-35M πλήττει θέσεις της Ουκρανίας – ΒΙΝΤΕΟ

Ολλανδία: Η Αρχή Προστασίας Δεδομένων καλεί την κυβέρνηση να μην χρησιμοποιτεί το Facebook