Αλεξία Εβερτ μετά το σάλο: Το σχόλιό μου για τις κατσαρίδες δεν αφορούσε το ΚΚΕ - Ηταν για όσους δεν σέβονται τους νόμους

09:43 - 20/11/2020

Δεν αφορούσε το ΚΚΕ το επίμαχο σχόλιό της, που προκάλεσε αντιδράσεις, όπως επισημαίνει η πρώην αντιδήμαρχος Αθηναίων Αλεξία Έβερτ.

Διαβάστε Περισσότερα στο thetoc.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έβερτ-Έκανε κωλοτούμπα: «Το σχόλιό μου για τρωκτικά και κατσαρίδες δεν αφορούσε το ΚΚΕ»

Μετά τον σάλο που προκλήθηκε με το σχόλιο της, στο οποίο χαρακτήρισε «κατσαρίδες και τρωκτικά» τους διαδηλωτές του ΚΚΕ, η Αλεξία Έβερτ προχώρησε σε νέα δήλωση. Το άρθρο Έβερτ-Έκανε κωλοτούμπα: «Το σχόλιό μου για τρωκτικά και κατσαρίδες δεν αφορούσε το ΚΚΕ» εμφανίστηκε πρώτο στο sportime.gr.

Διαβάστε το στο sportime.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ thetoc.gr

Δημήτρης Κόκοτας: Σε κρίσιμη κατάσταση ο τραγουδιστής μετά το έμφραγμα - Τα τελευταία νέα για την υγεία του

Sin Boy: Κουκουλοφόροι χτύπησαν τον τράπερ σε ζωντανή μετάδοση μέσα σε κομμωτήριο [βίντεο]

Παρτιζάν-Ολυμπιακός 69-74: Απίστευτη ανατροπή από το -14 και "ζωντανός" για το πλεονέκτημα έδρας στα πλέι οφ

Πρόταση δυσπιστίας- Ανδρουλάκης: Το πρωί καταγγέλατε αποσταθεροποίηση και το βράδυ συνεργάτες σας έπιναν ποτάρες μαζί;

Ραγδαίες εξελίξεις: Παραιτήθηκαν Παπασταύρου και Μπρατάκος - "Η παρουσία μας σε κοινωνική εκδήλωση έστειλε το λάθος μήνυμα"

Στρατιώτες των ενόπλων δυνάμεων με …τέσσερα πόδια: Καλούνται να "καταταγούν" δύο νέες και ένας νέος τετράποδοι φρουροί