Έγκλημα στις Σπέτσες: Ραγίζει καρδιές η μητέρα του 26χρονου- Του κάρφωσε 3 μαχαιριές…Πήγα κοντά του και του είπα “Γρηγόρη η μανούλα είμαι”…

15:41 - 26/11/2020

Συγκλονίζει η άτυχη γυναίκα

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έγκλημα στις Σπέτσες- Ραγίζει καρδιές η μητέρα του 26χρονου: Τον μαχαίρωσε τρεις φορές και τον πέταξε

Κόβει την ανάσα η περιγραφή της μητέρας από τις τελευταίες στιγμές μαζί με τον γιο της 

Διαβάστε το στο ProtoThema.gr

Έγκλημα στις Σπέτσες: Ραγίζει καρδιές η μητέρα του 26χρονου - «Μαχαίρωσε το παιδί μου τρεις φορές»

Ξεσπάει η μητέρα του 26χρονου θύματος που το βράδυ του περασμένου Σαββάτου (21/11) άφησε την τελευταία του πνοή μετά από…

Διαβάστε το στο NewsBomb

Έγκλημα στις Σπέτσες - Συγκλονίζει η μητέρα του 26χρονου: Τον μαχαίρωσε 3 φορές και τον πέταξε στο ποτάμι (Video)

ΕΛΛAΔΑ  Τα δραματικά λόγια της μητέρας του αδικοχαμένου 26χρονου Γρηγόρη, στις Σπέτσες, αποτυπώνουν τη φρίκη που εκτυλίχθηκε πριν από λίγες ημέρες: «ένα παιδί βουτηγμένο στα αίματα. Να κρυώνει, να τρέμει, να σπαράζει. Μου κούνησε το κεφάλι δεν άνοιξε τα μάτια»... Ξεσπάει η μητέρα του νεαρού, που το βράδυ του Σαββάτου άφησε την τελευταία του πνοή από την φονική μαχαιριά που δέχτηκε. «Δεν είχε προκαλέσει τίποτα και πότε καμάρι μου. Ήρθε και μου το πηρέ μέσα από την πόρτα του σπιτιού μου και μου τον σκότωσαν. Τι του έφταιγε του αλήτη; Ποιος ήταν ο δήμιος του παιδιού μου; Ποιος είναι αυτός που αφαιρεί τη ζωή του αλλού; Με ποιο δικαίωμα; Με καταστρέψανε. Τουλάχιστον να βγει η αλήθεια» αναφέρει, στην

Διαβάστε το στο topontiki.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει