Ιταλία: Πέθανε η Κάρλα στην οποία ο σύζυγός της έκανε καντάδα έξω από το νοσοκομείο

10:31 - 28/11/2020

Η ιστορία ενός 81χρονου που έπαιζε ακορντεόν, έξω από το παράθυρο του νοσοκομείου που νοσηλευόταν η σύζυγός του είχε αγγίξει τις καρδιές του κόσμου

Διαβάστε Περισσότερα στο entertv.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Ιταλία-κορωνοϊός: Πέθανε η γυναίκα στην οποία έπαιζε ο σύζυγός της ακορντεόν έξω από το νοσοκομείο

Νωρίτερα αυτό τον μήνα, ο Στέφανο Μποτζίνι, που δεν μπορούσε να επισκεφθεί την σύζυγό του, Κάρλα στο νοσοκομείο, λόγω περιορισμών για τον κορωνοϊό, άγγιξε τις καρδιές πολλών με ένα βίντεο που τον έδειχνε να παίζει ακορντεόν και να της τραγουδά έξω από το παράθυρο του νοσοκομείου στο Καστέλ Σαν Τζιοβάνι, μια πόλη στην επαρχία Πιατσιέντσα της Ιταλίας.  ...

Διαβάστε το στο real.gr

Πέθανε η γυναίκα για την οποία ο άντρας της έπαιζε ακορντεόν έξω από το νοσοκομείο

Πέθανε η γυναίκα για την οποία ο άντρας της έπαιζε ακορντεόν έξω από το νοσοκομείο Το βίντεο συγκίνησε όλο τον κόσμο και έγινε viral παγκοσμίως. Νωρίτερα αυτό τον μήνα, ο Στέφανο Μποτζίνι, που δεν μπορούσε να επισκεφθεί την σύζυγό του, Κάρλα στο νοσοκομείο, λόγω περιορισμών για τον κορονοϊό, άγγιξε τις καρδιές πολλών με ένα βίντεο […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ entertv.gr

Συγκλονιστική εξομολόγηση: «Γύριζα ακατάλληλες ταινίες – Ο Γέροντας Παΐσιος μου άλλαξε τη ζωή»

Αν ήμουν νέος και ήθελα να αρπάξω την ευκαιρία, μπορεί να πήγαινα και εγώ στο Bachelor όπως ο Παναγιώτης Βασιλάκος

«Έσπασε» η Πέμη Ζούνη μιλώντας για την περιπέτεια υγείας της κόρης της

Σπύρος Σταμούλης: Ο εισαγγελέας Αλέξης Γραμματικός θα αναμειχθεί και με άλλη ιστορία στο Διαφάνι

Ριφιφί στο Ψυχικό: Ποιες είναι οι τέσσερις Αθηναίες που τους διέρρηξαν τις τραπεζικές τους θυρίδες

Συγκλονίζουν οι γονείς του 2,5 ετών Γιάννη: Έφυγα από τον παιδικό σταθμό και τον άκουσα να κλαίει… Ήθελα να γυρίσω πίσω να τον πάρω, αλλά σκέφτηκα ότι θα συνηθίσει