Τσόκλης για κοροναϊό: Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του

09:50 - 29/11/2020

Αίσθηση έχει προκαλέσει η νέα δήλωση του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη, ο οποίος εμφανίστηκε στην ΕΡΤ, «Art Week» και προχώρησε σε δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν. Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά με το πώς νιώθει με την πανδημία του κοροναϊού, ο Κώστας Τσόκλης είπε χαρακτηριστικά: «Έχω ένα είδος απογοήτευσης και θυμού για το πώς φέρθηκε η κοινωνία σε διαφορετικές […]

Διαβάστε Περισσότερα στο larisanew.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Κώστας Τσόκλης για κορονοϊό: Εγώ θα έσωζα το γέροντα! Ένα μωρό δεν ξέρουμε αν είναι βόδι όρθιο (video)

Τα όσα δήλωσε ο γνωστός εικαστικός, Κώστας Τσόκλης, μιλώντας στην ΕΡΤ και την εκπομπή της Λένας Αρώνη «Art Week», προκαλούν… αίσθηση. Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά ... Διαβάστε περισσότερα To άρθρο Κώστας Τσόκλης για κορονοϊό: Εγώ θα έσωζα το γέροντα! Ένα μωρό δεν ξέρουμε αν είναι βόδι όρθιο (video) δημοσιεύτηκε στο NewsIT .

Διαβάστε το στο Newsit

Τσόκλης για κοροναϊό: Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του

Αλγεινές εντυπώσεις έχουν προκαλέσει τα λεγόμενα του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη, ο οποίος εμφανίστηκε στην ΕΡΤ, «Art Week» και προχώρησε σε δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν

Διαβάστε το στο tanea.gr

Σάλος με την δήλωση του Κώστα Τσόκλη για κορωνοϊό: Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδ

Αίσθηση έχει προκαλέσει η νέα δήλωση του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη, ο οποίος εμφανίστηκε στην ΕΡΤ, «Art Week» και προχώρησε σε δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν. Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά με το πώς νιώθει με την πανδημία του κοροναϊού, ο Κώστας Τσόκλης είπε χαρακτηριστικά: «Έχω ένα είδος απογοήτευσης και θυμού... The post Σάλος με την δήλωση του Κώστα Τσόκλη για κορωνοϊό: Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδ appeared first on ΕΛΕΥΘΕΡΟΣ ΤΥΠΟΣ.

Διαβάστε το στο eleftherostypos.gr

Σοκάρει η δήλωση Τσόκλη για τον κορονοϊό: Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα, παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του

Ο κ. Τσόκλης εμφανίστηκε στην ΕΡΤ, στην εκπομπή "Art Week" και προχώρησε σε μία ακόμη δήλωση για τον κορονοϊό που προκαλεί.

Διαβάστε το στο thetoc.gr

«Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του» – ΣΟΚ από τις δηλώσεις Έλληνα καλλιτέχνη για τον κορωνοϊό

Αλγεινές εντυπώσεις έχουν προκαλέσει τα λεγόμενα του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη, ο οποίος εμφανίστηκε σε εκπομπή της ΕΡΤ και προχώρησε σε δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν. Το άρθρο «Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του» – ΣΟΚ από τις δηλώσεις Έλληνα καλλιτέχνη για τον κορωνοϊό εμφανίσθηκε πρώτα στο EL.

Διαβάστε το στο el.gr

Κώστας Τσόκλης για κορονοϊό: Εγώ θα έσωζα το γέροντα! Ένα μωρό δεν ξέρουμε αν είναι βόδι όρθιο (video)

Τα όσα δήλωσε ο γνωστός εικαστικός, Κώστας Τσόκλης, μιλώντας στην ΕΡΤ και την εκπομπή της Λένας Αρώνη «Art Week», προκαλούν… αίσθηση. Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά με το πώς νιώθει με την πανδημία του κορονοϊού, ο Κώστας Τσόκλης είπε χαρακτηριστικά: «Έχω ένα είδος απογοήτευσης και θυμού για το πώς φέρθηκε η κοινωνία σε διαφορετικές ηλικίες. Δηλαδή, […]

Διαβάστε το στο irafina.gr

Τσόκλης για κορωνοϊό και ΜΕΘ: “Εγώ θα έσωζα τον γέροντα που έχει αξία και όχι το παιδί” (βίντεο)

Αίσθηση και ποικίλες αντιδράσεις έχουν προκαλέσει οι δηλώσεις του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη για τον κορωνοϊό και την επιλογή που θα έκανε εκείνος αν ήταν να σώσει έναν ηλικιωμένο άνθρωπο ή ένα παιδί.  Ο Κώστας Τσόκλης εμφανίστηκε στην εκπομπή της ΕΡΤ «Αrt Week». Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά με το πώς νιώθει με την πανδημία του κορωνοϊού, ο Κώστας Τσόκλης είπε […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Κώστας Τσόκλης για την πανδημία: «Εγώ θα έσωζα έναν άξιο γέροντα παρά ένα παιδί που δεν ξέρω τι θα γίνει στη ζωή του»

«Σκοτώνεις τον Πικάσο για να ζήσει η κυρά Μαρία, ακόμη και αν ο ένας είναι 84 χρονών και η άλλη 17;» είπε χαρακτηριστικά ο γνωστός εικαστικός

Διαβάστε το στο patrasevents.gr

Τσόκλης για κορονοϊό: «Θα έσωζα έναν άξιο γέρο όχι ένα μωρό που δεν ξέρεις αν θα γίνει βόδι όρθιο»

Τσόκλης για κορονοϊό: «Θα έσωζα έναν άξιο γέρο όχι ένα μωρό που δεν ξέρεις αν θα γίνει βόδι όρθιο» Αίσθηση έχει προκαλέσει η νέα δήλωση του γνωστού εικαστικού Κώστα Τσόκλη, ο οποίος εμφανίστηκε στην ΕΡΤ, «Art Week» και προχώρησε σε δηλώσεις που σίγουρα θα συζητηθούν. Απαντώντας σε ερώτηση σχετικά με το πώς νιώθει με την πανδημία του κοροναϊού, […]

Διαβάστε το στο diaforetiko.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ larisanew.gr

Το larisanew.gr ανανεώθηκε και σας ευχαριστεί για την εμπιστοσύνη σας 14 χρόνια τώρα! Δείτε τη νέα του εικόνα

Ανανεωμένο και δυναμικό το ψηφοδέλτιο του Γιάννη Κόκουρα

ΜΙΑ ΠΟΛΛΑ ΥΠΟΣΧΟΜΕΝΗ ΥΠΟΨΗΦΙΟΤΗΤΑ

Λέσβος: Εντοπισμός και διάσωση 11 μεταναστών στη θαλάσσια περιοχή «Αγριελιά» – Συνελήφθη ο διακινητής

Κανονικά θα λειτουργήσει το Δεκαπενταύγουστο η Δημοτική Πισίνα

Λάρισα: Γυναίκα έπεσε από την βεράντα του σπιτιού της και τραυματίστηκε σοβαρά