Προσπαθεί να τα μαζέψει ο Τσόκλης: «Πολλές κυρά Μαρίες και παρεξηγήθηκαν» (vid)

09:00 - 01/12/2020

Να μαζέψει τα... ασυμμάζευτα επιχείρησε ο Κώστας Τσόκλης, για την δήλωσή του σχετικά με το ποιον θα έσωσε, ένα μωρό ή έναν ηλικιωμένο.

Διαβάστε Περισσότερα στο Gazzetta
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Προσπαθεί να τα μαζέψει ο Τσόκλης: «Πολλές κυρά Μαρίες και παρεξηγήθηκαν» (vid)

Lamianow.gr Προσπαθεί να τα μαζέψει ο Τσόκλης: «Πολλές κυρά Μαρίες και παρεξηγήθηκαν» (vid) Να μαζέψει τα… ασυμμάζευτα επιχείρησε ο Κώστας Τσόκλης, για την δήλωσή του σχετικά με το ποιον θα έσωσε, ένα μωρό ή έναν ηλικιωμένο. Σε μία όχι και τόσο επιτυχημένη προσπάθεια να… μαζέψει τα όσα είχε πει στην εκπομπή της ΕΡΤ, επιχείρησε ο Κώστας Τσόκλης μιλώντας στο Mega. Ο γνωστός εικαστικός, το καλοκαίρι (σ.σ. τώρα άρχισαν να κυκλοφορούν οι δηλώσεις […] Προσπαθεί να τα μαζέψει ο Τσόκλης: «Πολλές κυρά Μαρίες και παρεξηγήθηκαν» (vid) LamiaNow News

Διαβάστε το στο lamianow.gr

Τα γυρίζει ο εικαστικός Τσόκλης: «Βρέθηκαν πολλές κυρα-Μαρίες και παρεξηγήθηκαν»

Ν’ ανασκευάσει προσπαθεί ο εικαστικός Κώστας Τσόκλης, ο οποίος μάλλον δεν τα καταφέρνει και τόσο καλά, αφού και οι νέες δηλώσεις του προκαλούν εξίσου ιδιαίτερη αίσθηση.Να διασκεδάσει τις εντυπώσεις προσπαθεί ο εικαστικός Κώστας Τσόκλης, μετά από τον σάλο που προκάλεσαν οι δηλώσεις του στην ΕΡΤ περί ανθρώπων που αξίζει πιο πολύ να σώζονται εν σχέσει με άλλους.  «Έχω ένα είδος απογοήτευσης και θυμού για το πώς φέρθηκε η κοινωνία σε διαφορετικές ηλικίες. Δηλαδή, ένα μωρό παιδί το θεωρούμε άξιο για να ζήσει, αλλά δεν ξέρουμε αν είναι βόδι όρθιο ή είναι άνθρωπος που έχει μια αξία. Έναν γέρο ξέρουμε τι ψάρια έπιασε στη ζωή του. Εγώ, αν ήταν να σώσω έναν άνθρωπο στην ηλικία μου, που ζει ακόμα και δεν

Διαβάστε το στο ieidiseis.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ Gazzetta

Ήπιε λίγο παραπάνω, δεν έβρισκε ταξί και πήρε το 100 να τον εξυπηρετήσει

ΑΕ Ζακακίου: Έκανε ντεμπούτο και έδειξε ότι αξίζει ο Νεόφυτος Στυλιανού

Αντίδραση Καρμιώτισσας: «Έχουν φορέσει ποτέ αγωνιστικό παντελονάκι;»

Οι επιστήμονες ισχυρίζονται ότι βρήκαν το μυστικό της μακροζωίας: Το φθηνό φάρμακο που μπορεί να δώσει τη λύση

Πως το break της Μακάμπι θα βοηθήσει τον Παναθηναίκό να γίνει «αφεντικό» της σειράς!

Επιστρέφει στην ακαδημία της ΑΕ Λεμεσού ο Συμέου,«τελειώνει» ο Κωνσταντίνου