Δημοσθένης GNTM: «Δεν έχω μετανιώσει για όσα έκανε στο παιχνίδι - Μία μόνο στιγμή θα άλλαζα»

15:00 - 01/12/2020

Ο Δημοσθένης Τζουμάνης αποχώρησε από το GNTM και βρέθηκε σε πρωινή εκπομπή, όπου μίλησε για την εμπειρία του και για το μοναδικό πράγμα που θα άλλαζε στην πορεία του. «Είναι απολύτως λογικό, ειλικρινές και αληθινό το ότι δεν με πίστευαν για μοντέλο γιατί εγώ μπήκα από το πουθενά. Τη θέση μου μέσα στο παιχνίδι την κέρδισα με 80% προσωπικότητα και με 20% την εξωτερική μου εμφάνιση. Από εκεί και πέρα με την πάροδο του παιχνιδιού λίγο τα έφερε στα ίσια. Θα άλλαζα τη σκέψη μου να τάξω στην Ξένια ότι θα έφευγα εγώ, αν εκείνη αποχωρούσε. Δεν μετανιώνω που δεν το έκανα, μετανιώνω που το είπα εκείνη τη στιγμή. Πραγματικά έσπασε η καρδιά μου όταν την είδα. Αυτό είναι κάτι που άλλαζα, όχι που δεν το έκανα,

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις