Έλεν Πέιτζ: To coming out ως transgender άτομο - «Το όνομά μου είναι Έλιοτ»

00:00 - 02/12/2020

H Έλεν Πέιτζ λέγεται πλέον Έλιοτ Πέιτζ και έκανε come out ως transgender με αναρτήσεις στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης

Διαβάστε Περισσότερα στο lifo.gr
ΣΧΕΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΕΣ ΠΗΓΕΣ

Έλιοτ Πέιτζ: H υποψήφια για Όσκαρ αποκαλύφθηκε ως τρανς – «Το όνομά μου είναι Έλιοτ»

Το come out ως transgender ατομο έκανε ο (μέχρι πρότινος Έλεν) ηθοποιός Έλιοτ Πέιτζ με ανάρτησή του στα σόσιαλ μίντια...

Διαβάστε το στο Newsbeast.gr

Έλεν Πέιτζ: «Θέλω να σας πως ότι είμαι τρανς και το όνομά μου είναι Έλιοτ»

Έλεν Πέιτζ: Coming out έκανε η ηθοποιός δηλώνοντας πως είναι τρανς και γκέι. Τα μηνύματα συμπαράστασης.

Διαβάστε το στο pagenews.gr

Έλεν Πέιτζ:"Είμαι τρανς και το νέο μου όνομα είναι Έλιοτ"

Γεννήθηκε γυναίκα "εγκλωβισμένη" σε σώμα άντρα

Διαβάστε το στο ekriti.gr

Έλεν Πέιτζ: H υποψήφια για Όσκαρ αποκαλύφθηκε ως τρανς – «Το όνομά μου είναι Έλιοτ»

Το come out ως transgender ατομο έκανε ο (μέχρι πρότινος Έλεν) ηθοποιός Έλιοτ Πέιτζ με ανάρτησή του στα σόσιαλ μίντια. ο ηθοποιός, που έγινε ιδιαίτερα διάσημος από τη συμμετοχή του στη σειρά του Netflix «The Umbrella Academy» αποκάλυψε με επιστολή της πως ανήκει στην τρανς κοινότητα, ενώ στέλνει ηχηρό μήνυμα σε διακινητές μίσους, αλλά και ανθρώπους που βιώνουν παρόμοια […]

Διαβάστε το στο dete.gr

Έλεν Πέιτζ: «Θέλω να σας πως ότι είμαι τρανς και το όνομά μου είναι Έλιοτ»

Έλεν Πέιτζ: Coming out έκανε η ηθοποιός δηλώνοντας πως είναι τρανς και γκέι. Τα μηνύματα συμπαράστασης.

Διαβάστε το στο
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ lifo.gr

Αντζελίνα Τζολί: Εκατομμύρια παιδιά κινδυνεύουν- Δεν κάνουμε αρκετά για να τα προστατεύσουμε

Ιρλανδία: Παμπ που έκλεισε λόγω του lockdown μετατράπηκε σε νοσοκομείο άγριων ζώων

Φάουτσι: Πιθανό να φοράμε και το 2022 μάσκες- Οι ΗΠΑ προσεγγίζουν τους 500.000 νεκρούς

Malcolm X: Η οικογένειά του λέει πως επιστολή δείχνει ότι αστυνομία και FBI συνωμότησαν για τη δολοφονία του

Μάσκες: Η αντιπολίτευση διαμαρτύρεται για υπερκοστολογημένες αναθέσεις

Κορωνοϊός: Βρέφος 20 ημερών νοσηλεύεται διασωληνωμένο στο Παίδων