Νέος καβγάς στο Big Brother - Θίχτηκε η Σοφία στην αναφορά για τον... «αγαπητικό» της Δ.Κεχαγιά (βίντεο)

00:27 - 04/12/2020

Η σχέση της Άννας Μαρίας με την Σοφία είναι τεταμένη, όμως ένα σχόλιο στο σημερινό επεισόδιο οδήγησε σε ακόμη έναν καβγά ανάμεσα στις δύο γυναίκες. Οι κατηγορίες της Άννας Μαρίας ότι η Σοφία κάνει στρατηγική και βάζει όλους τους άλλους να την ψηφίσουν αλλά και το γεγονός ότι σχολίασε την σχέση της με τον Κεχαγιά, προκάλεσε την οργή της Σοφίας, η οποία έδειξε για άλλη μια φορά πόσο αθυρόστομη μπορεί να είναι. Η ίδια έλεγε ουρλιάζοντας: «Εσύ θα μιλήσεις για την σχέση την δική μου; Τι σε νοιάζει τι κάνω εγώ; Ζηλεύεις; Θα μου πεις εσύ τι είμαι. Άντε βούλωσε το στόμα σου που θα μιλήσεις εσύ για εμένα. Ξέρεις τι σχέση έχω; Γα….ι ρε ζηλεύεις; Έχεις πρόβλημα; Εσύ θα μιλήσεις για την δική μου την προσωπι

Διαβάστε Περισσότερα στο pronews.gr
Για οποιαδήποτε επικοινωνία παρακαλούμε στείλτε στο info@taxidromos.gr
ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΠΟ pronews.gr

Οι μουλάδες της Τεχεράνης «φλερτάρουν» με τον Μπάιντεν κατά της Ρωσίας! - Δεν δέχονται ρωσικό αίτημα για εγγυήσεις

Οι 5+1 τρόποι για να μη μαυρίζουν οι μπανάνες

Με αυτόν τον τρόπο θα διατηρήσετε τη φέτα για μήνες

Το καθεστώς του Κιέβου επιβεβαίωσε το θάνατο μέλους της διαπραγματευτικής του ομάδας: Αρνείται ότι τον εκτέλεσε

Πρόεδρος των Ελλήνων της Ουκρανίας: «Ο Πούτιν διαπράττει γενοκτονία κατά Ουκρανών και Ελλήνων»

Κορωπί: Άνοιξε νέος κύκλος ερευνών & καταθέσεων για την εξαφάνιση της Άρτεμις